Vítejte!

Jsem nadšená, že tu jste a že se snad poznáme lépe.

Vím, že vám můžu pomoci ke zdravějšímu životnímu stylu a ráda bych o tom teď přesvědčila i vás :-)

Co pro mě znamená zdravý životní styl?

Udržitelný způsob stravování, který vás bude bavit. A u kterého vydržíte déle než měsíc. To znamená žádné diety, žádné restrikce, žádné počítání kalorií a vážení jídla. To se stalo v dnešní době téměř normou, ale podle mého názoru takové stravování normální není. A především není z dlouhodobého hlediska ani udržitelné.

Pravidelný pohyb. Nedělejte ho z povinnosti nebo za trest. Pak u něj taky nejspíš moc dlouho nevydržíte. Dělejte ho pro svoje zdraví, proto, že se pak cítíte spokojenější, vyrovnanější a plní energie. Měl by to být projev vaší péče o samu sebe. Měli byste to dělat abyste účinně bojovali se stresem, abyste byli dobrým vzorem pro svoje děti, abyste posílili svoje tělo i psychiku. Hýbat se můžete mnoha způsoby, ale jedním z nich by měl být stoprocentně silový trénink, protože to je nejrychlejší cesta k vašemu cíli!

Osobní rozvoj. Péče o sebe samu, o svoje tělo i psychiku. Sebeláska. Účinný boj se stresem. Efektivní nakládání se svým časem. Zvládání svých emocí a zbavení se emočního přejídání.

Více o mém příběhu, mých hodnotách a tomu, jak vám můžu pomoci

S tím vším vám ráda pomůžu. Jak přesně?

Facebook skupina

Přidejte se do komunity skvělých lidí, kterou jsem vytvořila na Facebooku. Ptejte se, raďte, motivujte, inspirujte a nechte se motivovat a inspirovat.

Materiály zdarma

Stáhněte si spoustu materiálů, které pro vás tvořím zdarma. Doporučuji začít s checklistem ZBAVTE SE CHUTÍ NA SLADKÉ, online kurzem 5 ZDRAVÝCH STRAVOVACÍCH NÁVYKŮ a eBookem 119 zdravých receptů. Kompletní seznam materiálů zdarma najdete TADY.

Osobní tréninky a výživové poradenství

Těm nejnáročnějším z vás nabízím osobní tréninky (v Praze 9) a výživové poradenství - formou jednorázových konzultací nebo dlouhodobého výživového koučinku (osobně nebo online).

Dále nabízím individuální i skupinové semináře na témata, která vás nejvíce zajímají - cvičení pro začátečníky i pokročilé, výživa, osobní rozvoj.