Stáhněte si svůj pracovní list pro 14-ti denní výzvu, díky kterému bude zavádění nových návyků hračka!

Říkám tomu 14-ti denní výzva a je to praktický plánovač, který vám pomůže upevňovat nové zvyky, nakopne vás a bude podporovat.

Stáhněte si ho, vytiskněte, vyplňte a mějte ideálně pořád u sebe. Každý den zaškrtněte políčko, jakmile zvyk splníte. Po 14 dnech by měl být zvyk už upevněný, vy byste ho měli dělat automaticky a můžete se pustit zase do něčeho nového 🙂

Pozor! Nikdy nedělejte více jak 2 výzvy najednou.

Pár tipů pro vás, jaké zvyky by to třeba mohli být (ale věřím, že sami přijdete na spoustu věcí :-)) - spát 8 hodin denně, jíst ke každému jídlu bílkovinu, každý den si dát ráno 10 minut dynamickou rozcvičku, meditovat, chodit každý den na procházku...

Zadáním svého emailu získáte tento i další dárky, které pro vás v budoucnu připravím. Hodnotný obsah ode mě dostanete přibližně 4x měsíčně.

Zadáním svého emailu k posílání obsahu udělujete souhlas. Nikdy vám nebudu posílat spam a s vašimi údaji budu zacházet velmi opatrně v souladu s ochranou osobních údajů. Kdykoliv se navíc můžete jednoduše odhlásit pomocí odkazu, který je v každém mailu ode mě.