JAK KONEČNĚ ZÍSKAT POSTAVU, PO KTERÉ TOUŽÍTE

Odhalte komplexní a udržitelný způsob, jak získat skvělou postavu, hodně energie, dobrou náladu, sebevědomí a zdraví a mějte konečně životní styl, na který budete moct být pyšní.

Vím, jak těžké je orientovat se ve všech informacích o zdravém životním stylu, které se na vás hrnou a často jsou úplně protichůdné.

Vím, jak je těžké skloubit práci, péči o rodinu a ještě k tomu najít čas na cvičení a přemýšlení o zdravé stravě.

Vím, jak je těžké znovu začít poté, co jste už několikrát selhali.

Možná že už jste se několikrát snažili zhubnout, začít cvičit, nabrat svaly, přestat kouřit, méně se stresovat nebo jakkoliv jinak zlepšit svůj životní styl.

A pravděpodobně to ztroskotalo na vaší „slabé vůli“, nedostatku motivace, málo času nebo nedostatečné podpoře z okolí.

Co kdybych vám teď řekla, že mám na to všechno řešení?

Představte si, že můžete mít postavu, kterou si přejete. Dosažení vás nebude obírat o energii, ale naopak vás energií nabije. Představte si svoje nové, sebevědomé já.

Co kdybyste na sebe už byli konečně pyšní a netrápili se výčitkami svědomí, že jste opět selhali a nedosáhli svého cíle?

Dokážu vám pomoci!

Absolvovala jsem desítky kurzů a seminářů, s cílem být co nejlepší trenérka a výživová poradkyně, ale vše, co jsem se naučila, bylo to samé, co dělají všichni - jídelníčky "na míru", přesné seznamy toho, co mají klienti jíst, rigidní pravidla.

Pak jsem vstoupila do několikaměsíčního amerického výživového kurzu Precision Nutrition, který nevzdělává jen další výživové poradce. Školí výživové kouče.

Tato zkušenost mi ohromně otevřela oči. Mít zdravý životní styl neznamená mít perfektní jídelníček. Je to o tom mít takový způsob života, který vás bude těšit, budete se cítit skvěle a povede to k vašemu cíli.

Naučila jsem se, že to zdaleka není jen o zdravé stravě a pohybu. Je to z velké části o psychice. Myšlenkách a emocích, které z velké míry určují, nakolik budete ve svém hubnutí úspěšní. Jak pracovat se svojí hlavou, aby vám vaše úsilí nesabotovala?

Ještě pořád si myslíte, že jste dosud neuspěli, protože nemáte silnou vůli, dostatečnou motivaci, málo času nebo malou podporu v okolí?

Ukážu vám, že nic z toho ve skutečnosti nepotřebujete!

Kdo jsem a proč jsem pro vás ta pravá?

Jmenuji se Kateřina Nikodýmová a už několik let se úspěšně živím jako trenérka a výživová poradkyně. Svou práci miluji, pomáhám totiž lidem dosáhnout svých cílů, cítit se lépe ve vlastním těle a stát se nejlepší verzí sama sebe.

Nejsem typická výživová poradkyně. Nedostanete ode mě jídelníček a to bude naposledy, kdy o mně uslyšíte. Nebudu vám říkat, co jíst musíte a co nesmíte. Vlastně vám nebudu zakazovat vůbec nic. Moje filozofie je totiž opačná - nic si nezakazovat, ale spíše přidávat (zdravé návyky, zdravé jídlo…), čímž nenásilně nehradíme to špatné dobrým.

Sama jsem dříve vyznávala extrémně nezdravý způsob života a musela si osvojit spoustu nových návyků, díky kterým je teď ale můj život mnohem lepší. Dokázala jsem pomoci sobě a spoustě klientů před vámi. A opravdu upřímně chci pomoci změnit život i vám.

A TO JE DŮVOD, PROČ JSEM SE ROZHODLA NABÍZET VÝŽIVOVÝ KOUČINK

Říkám tomu sice výživový koučink, ale pravda je taková, že tohle je něco mnohem, mnohem víc! Jistě už víte, že aby člověk změnil svojí postavu, byl zdravější a zároveň víc fit, nestačí jen dobře jíst. Ruku v ruce s tím jde i správný pohyb a úprava ostatních návyků, které nějakým způsobem ovlivňují to, jak vypadáme a jak se cítíme. V rámci koučinku se tak budeme věnovat nejen tomu, abyste se naučili správně jíst. Budete se i více a lépe hýbat. Zapracujeme na vaší psychice, abyste se cítili více v pohodě, vyrovnaní a sebevědomí.Máte nějaké nezdravé návyky, kterých se chcete zbavit (kouření, hodně alkoholu)? Můžu vám pomoci i s tím.

Žádná změna v životě se nedá dělat příliš rychle. Ne, pokud chcete, aby to byla změna trvalá. Proto budeme na všech aspektech, které si přejete změnit, pracovat pomalu. Budete dostávat úkoly, ale nikdy Vás ničím nepřehltím. Budeme postupovat od toho nejdůležitějšího a postupně, pomalu a nenásilně nahradíme vaše špatné návyky těmi dobrými. Vše bude probíhat v tempu, které vám vyhovuje.

 

Co získáte?

Co konkrétně výživový koučink obsahuje?

  • Pravidelnou konzultaci každých 14 dní - možno osobně nebo online po Skype
  • Kompletní plán, který vás dovede k vašemu cíli
  • Přesný návrh toho, jak se stravovat, jak se hýbat a jak pracovat na psychice (vše podle vašich potřeb)
  • Neustálou podporu, motivaci, vedení
  • Možnost kdykoliv mě kontaktovat, když budete mít otázku nebo problém

Reference

Pro koho je výživový koučink určený?

Pro ty, kdo mají narušený vztah k jídlu - neustále na něj myslí, přejídají se nebo se naopak trápí hlady

Pro ty, kdo si myslí, že počítání kalorií je jediný způsob, jak zhubnout

Pro ty, kdo chtějí zhubnout už jednou provždy

Pro ty, co jsou nespokojení se svojí postavou, zdravím, celkovým životním stylem

Pro ty, co se chtějí změnit, ale neví, jak začít

Pro ty, co cítí, že potřebují podporu a vedení

Pro ty, co jsou zmatení ze všech informací, co se na ně hrnou a chtějí přesný návod na to, co dělat

Kolik vás bude výživový koučink stát?

První měsíc spolupráce stojí 3000,-

Každý další měsíc spolupráce stojí 2000,-

Ideální doba spolupráce, při které jsem vám schopná garantovat výsledky, jsou 3 měsíce.

Nyní nabízím zvýhodněnou cenu, pokud si objednáte koučink na celé 3 měsíce:

Místo 7000,- 5500-