Výživové konzultace a koučink

Jistě si uvědomujete, že k dosažení nejlepších výsledků je kromě pravidelného cvičení nutné také dobře jíst. Pokud máte v této oblasti nějaké nejasnosti, jste zahlcení přemírou informací a nevíte, čemu z toho věřit, případně tápete, jak všechny informace, co máte, uvést do praxe, ráda vám pomůžu udělat si v tom jasno. Možné jsou jednorázové konzultace, případně nabízím dlouhodobý výživový koučink. Jaký je mezi nimi rozdíl?


Výživové konzultace

Jde o jednorázové výživové konzultace, na kterých můžeme probrat vše, co vás ohledně výživy zajímá. Nedělám klasické "jídelníčky na míru" - pokud vás zajímá proč, přečtěte si moje vysvětlení tady. Na konzultaci ale určitě můžeme rozebrat váš stávající jídelníček, objevit v něm chyby, navrhnu možná zlepšení a budete odcházet s návrhem jídelníčku nového. Doporučuji alespoň 2 nebo 3 konzultace s odstupem 14 dní - 1 měsíce, abychom mohli zhodnotit, jestli vám nový způsob stravování vyhovuje a jestli nejsou potřeba udělat nějaké úpravy.

Ráda vám navrhnu jídelníček pokud chcete zhubnout, nabrat svaly nebo jednoduše lépe jíst. Nejsem zastánce žádného jednoho konkrétního typu stravování, jsem schopná poradit vegetariánovi, veganovi, člověku, co preferuje nízkosacharidovou nebo nízkotukovou stravu. Žádný styl stravování není lepší než ostatní, záleží čistě na vás, vašich potřebách, preferencích a možnostech.


Výživový koučink

Pro ty z vás, kteří preferují dlouhodobou spolupráci, dohled, motivaci a pomoc s kompletní změnou návyků, tu mám mou nabídku výživového koučinku. Stránku s kompletní nabídkou najdete zde.

Metoda mojí práce vychází z výživového koučinku, se kterým pracuje velmi známá a úspěšná americká Precision Nutrition, kde jsem získala certifikát opravňující k nabízení tohoto typu koučinku. Tímto certifikátem se může pyšnit jen velmi málo Čechů a mám radost, že vám ho můžu představit.

Minimální doba spolupráce je 1 měsíc, ale doporučuji alespoň 3 měsíce, což je ideální doba, za kterou spolu můžeme dosáhnout velkých a trvalých změn. Konzultace probíhají každých 14 dní osobně nebo online po Skype.

 


Ceny

Jednorázová výživová konzultace 60 - 90 minut, osobně nebo online 900 Kč
Výživový koučink 1. měsíc 3000 Kč
Výživový koučink každý další měsíc 2000 Kč
Výživový koučink Zvýhodněná cena při objednání 3 měsíců najednou 5500 Kč

Často kladené otázky

Kde probíhají konzultace?

Pokud jste z Prahy nebo nemáte problém přijet, konzultace probíhají v Praze 9 (Vysočany). Pro mimopražské nebo zaneprázdněné nabízím i možnost konzultací online - po Skype případně Facebooku. Pokud s touto formou nemáte zkušenosti, nemusíte se ničeho bát, vše vám vysvětlím 🙂