Výživové konzultace a koučink

Hubnutí není jen o jídle. A už vůbec ne o jídelníčcích na míru, u kterých budete hubnout jen když je budete přesně dodržovat.

Pro dlouhodobé zhubnutí je nutné pracovat i na vaší hlavě - myšlenkách a emocích. Zajídáte často svoje nepříjemné pocity? Máte k jídlu nezdravý vztah? Neustále na něj myslíte? Máte pocit, že bez počítání kalorií nejde zhubnout?

Dokážu vám s tím pomoct.


Výživové konzultace

Jde o jednorázové výživové konzultace, na kterých můžeme probrat vše, co vás ohledně výživy zajímá. Nedělám klasické "jídelníčky na míru" - pokud vás zajímá proč, přečtěte si moje vysvětlení tady. Na konzultaci ale určitě můžeme rozebrat váš stávající jídelníček, objevit v něm chyby, navrhnu možná zlepšení a budete odcházet s návrhem jídelníčku nového. Doporučuji alespoň 2 nebo 3 konzultace s odstupem 14 dní - 1 měsíce, abychom mohli zhodnotit, jestli vám nový způsob stravování vyhovuje a jestli nejsou potřeba udělat nějaké úpravy.

Ráda vám navrhnu jídelníček pokud chcete zhubnout, nabrat svaly nebo jednoduše lépe jíst. Nejsem zastánce žádného jednoho konkrétního typu stravování, jsem schopná poradit vegetariánovi, veganovi, člověku, co preferuje nízkosacharidovou nebo nízkotukovou stravu. Žádný styl stravování není lepší než ostatní, záleží čistě na vás, vašich potřebách, preferencích a možnostech.


Výživový koučink

Pro ty z vás, kteří preferují dlouhodobou spolupráci, dohled, motivaci a pomoc s kompletní změnou návyků, tu mám mou nabídku výživového koučinku. Stránku s kompletní nabídkou najdete zde.

Metoda mojí práce vychází z výživového koučinku, se kterým pracuje velmi známá a úspěšná americká Precision Nutrition, kde jsem získala certifikát opravňující k nabízení tohoto typu koučinku. Tímto certifikátem se může pyšnit jen velmi málo Čechů a mám radost, že vám ho můžu představit.

Kromě toho se ve velké míře zaměřuji na stravování z psychologického hlediska - práci s myšlenkami a emocemi. Právě ty totiž stojí za většinou problémů s narušeným vztahem k jídlu, přejídáním a nadváhou.

Minimální doba spolupráce je 1 měsíc, ale doporučuji alespoň 3 měsíce, což je ideální doba, za kterou spolu můžeme dosáhnout velkých a trvalých změn. Konzultace probíhají každých 14 dní osobně nebo online po Skype.


Ceny

Jednorázová výživová konzultace
60 - 90 minut, osobně nebo online
900 Kč
Výživový koučink
1. měsíc
3000 Kč
Výživový koučink
každý další měsíc
2000 Kč
Výživový koučink
Zvýhodněná cena při objednání 3 měsíců najednou
5500 Kč

Často kladené otázky

Proč jsou vaše služby dražší než u jiných poradců?

Vím, že nepatřím k nejlevnějším poradcům, ale věřím, že za tu cenu nabízím také odpovídající kvalitu služeb. Na rozdíl od velké většiny poradců se neustále vzdělávám, chodím na kurzy, učím se od zahraničních odborníků. Navíc s klientem neřeším pouze jídlo, ale ve velké míře se zaměřuji i na psychologii - práci s myšlenkami a emocemi, které stojí za většinou problémů s tím, že se lidem nedaří zhubnout a váhu si udržet. Vzhledem k tomu, že tak moje práce nespočívá v tom, že klientům pouze předkládám seznam jídel, které mají jíst, ale s každým musím pracovat skutečně INDIVIDUÁLNĚ, odráží se to i v ceně služby.

Kde probíhají konzultace?

Pokud jste z Prahy nebo nemáte problém přijet, konzultace probíhají v Praze 9 (Vysočany). Pro mimopražské nebo zaneprázdněné nabízím i možnost konzultací online - po Skype případně Facebooku. Pokud s touto formou nemáte zkušenosti, nemusíte se ničeho bát, vše vám vysvětlím :-)