Udělej si jídelníček sám - online kurz


 

ZMĚŇTE VAŠI POSTAVU
A STRAVOVACÍ NÁVYKY ZDRAVĚ, JEDNODUŠE A NAVŽDY

Získejte přesný návod, jak vylepšit váš současný jídelníček, abyste zhubli (nebo přibrali), získali energii a už nikdy nepotřebovali výživové poradce. A to bez počítání a vážení jídla.

Přihlašování do kurzu je momentálně uzavřeno. Kurz spouštím párkrát za rok, pokud se chcete zúčastnit dalšího kola, nechte mi tu svůj email a já vám dám včas vědět 🙂

Tápete v tom, jak přesně se máte stravovat, abyste dali tělu vše, co potřebuje a zároveň dosáhli vytoužené postavy?

Nejste v tom sami. Za moji dlouhou praxi výživového poradce mi prošlo rukama hodně lidí, a tak vím, že správná strava bývá často kámen úrazu. Všichni tak nějak vědí, co je a co není zdravé. Stačí tedy jíst jen to zdravé a všechno bude skvělé, no ne?

No...sami asi víte, že to tak lehké není. Nestačí jen vědět co jíst. Nejspíš vás taky zajímá, kdy to jíst, jak často to jíst
a v jakém množství to jíst.

Chcete vědět, co by ve vašem jídelníčku určitě mělo mít místo a co ne? Jaké jsou porce jídel, které budou vyhovovat právě vám a vašim potřebám?

Co dělat, když máte málo času, hodně cestujete nebo nejste schopní dodržovat plán, který jste si stanovili? Ano...tohle všechno jsou problémy, které trápí spoustu lidí, nejenom vás.

Cílem tohoto kurzu je naučit vás, jak se stravovat, aniž byste kdykoliv v budoucnu potřebovali výživového poradce. Budete se umět stravovat dobře, aniž byste si museli cokoliv počítat, měřit a zapisovat do kalorických tabulek. Budete si umět naplánovat jídelníček a dodržovat ho i tehdy, když se ve vašem životě objeví jakékoliv problémy (stres v práci, doma, nemoc, cestování...)

Tento kurz je přesně pro vás, pokud nevíte, kde začít, cítíte se naprosto přehlcení dostupnými informacemi a chcete jasný, strukturovaný plán, jak si svůj jídeníček vylepšit, aby to vedlo k vašim cílům, ať už je to cokoliv - zhubnutí, zpevnění, nabrání svalové hmoty, získání energie a dobré nálady nebo lepší zdraví.

TOHLE V KURZU ZÍSKÁTE

Přesný plán

Přesný návod, jak si krok po kroku vylepšit jídelníček, aby vám
v něm nic nechybělo
a vedl k dosažení vašich cílů

 

 

Vedení

Podpora ode mě
ve formě pravidelé přítomnosti v uzavřené Facebookové skupině a živých vysílání každý týden, kde budu odpovídat na všechny vaše dotazy

 

Komunitu

Poznáte nové přátele, se kterými můžete komunikovat
v uzavřené Facebookové skupině a navzájem se motivovat

 

Obsah jednotlivých modulů

Kurz Udělej si jídelníček sám je rozdělený na 4 moduly, které se skládají z jednotlivých lekcí. Lekce obsahují video s obsahem konkrétní lekce, text s nejdůležitějšími informacemi z dané lekce, úkoly, díky kterým si jednotlivé kroky vyzkoušíte a naučíte v praxi + doplňkové materiály.

Modul 1

Každý úspěšný způsob stravování musí být postavený na pevných základech, na kterých následně můžete stavět a případně se k nim vracet, když bude potřeba. V tomto modulu se podíváme na principy, které je potřeba ovládnout, aby jste mohli být dlouhodobě úspěšní.

 1. lekce - Představení kurzu a jak to bude probíhat, sepsání současného jídelníčku
 2. lekce - Potraviny, které vám v jídelníčku v žádném případě nesmí chybět
 3. lekce - Potraviny, které se budeme snažit omezovat

Modul 2

Ve druhém modulu se podíváme na konkrétní způsoby, jak můžete upravit množství, složení a frekvenci jídel, aby to vyhovovalo vašim individuálním možnostem, fyzické aktivitě, typu postavy a dalším faktorům. Výživový plán si tak upravíte přesně sobě na míru.

 1. lekce - Vhodné množství jídla pro vaše individuální potřeby
 2. lekce - Frekvence jídla a úpravy množství
 3. lekce - Pokročilé metody

Modul 3

Ve třetím modulu si řekneme, co je to intuitivní stravování a jak to začlenit do svého života, abyste navždy přestali být otroky stolní váhy. Dozvíte se také strategie přípravy a plánování jídla, což je důležité pro dlouhodobý úspěch.

 1. lekce - Intuitivní stravování
 2. lekce - Shrnutí + plánování jídla
 3. lekce - Suplementy

Modul 4

Poslední modul se věnuje všem možným výzvám, které vás při cestě za lepším stravováním můžou potkat. Máte málo času, často chodíte do restaurací, cestujete? Jídelníček nefunguje podle vašich představ? Dozvíte se, co s tím.

 1. lekce - Co dělat, když jíte často venku
 2. lekce - Co dělat v případě častých sociálních interací
 3. lekce - Co dělat, když máte často málo času
 4. lekce - Co dělat, když jídelníček nefunguje/přestal po čase fungovat

Pojďte se mnou do toho!

Cena online kurzu je 1600,-

Získáte roční přístup do celého kurzu, moji podporu po dobu 4 týdnů a mnoho bonusů.

Přihlašování do kurzu je momentálně uzavřeno. Kurz spouštím párkrát za rok, pokud se chcete zúčastnit dalšího kola, nechte mi tu svůj email a já vám dám včas vědět 🙂

KE KURZU NAVÍC ZÍSKÁTE TYTO BONUSY

Přístup do uzavřené Facebookové skupiny

Podpora jak ode mě, tak i od ostatních účastníků kurzu, kteří jsou tam za tím samým účelem co vy.

Lekce o cukru

Jak vám cukr škodí? Kde všude ho najdete? A jak držet jeho konzumaci v rozumné míře?

Lekce o ovoci a zelenině

Proč jsou pro vás ovoce a zelenina tak moc důležité? Kolik byste jich měli denně sníst? Jaké jsou druhy úpravy?

Lekce o tuku

Proč jsou pro vás tuky důležité? Jak se rozdělují a v jakém poměru byste je měli jíst? Jaké jsou nejvhodnější zdroje?

Nakupujeme

Jak nakupovat a vybírat si v obchodech vhodné potraviny? Na co na etiketách koukat? Tipy pro vaše zdravější nakupování.

V kuchyni

Co by vám v kuchyni rozhodně nemělo chybět? A čeho byste se naopak měli zbavit? Tipy, které vám pomůžou dodržovat váš nový plán.

Na cestách

Tipy pro zdravější stravování, pokud musíte často cestovat.

Zkušenosti účastníků

Kurz zatím nemá mnoho účastníků, kteří jím prošli, protože je to můj čerstvý projekt. Dala jsem si na něm ale velmi záležet a jsem si jistá, že tato zkušenost vám může zcela změnit váš pohled na stravování a zdravý životní styl obecně. Jedna recenze, která mluví za vše 🙂

Často kladené otázky

Kde kurz probíhá?

Úplně celý kurz je online - takže můžet studovat kdekoliv, kde máte přístup k internetu. Není tohle na dnešní internetové době prostě fantastické? 🙂

Pro koho je kurz vhodný?

Pro všechny, kdo mají pocit, že by potřebovali vylepšit svůj způsob stravování. Metody, které vás v kurzu naučím, jsou vhodné pro ženy i muže, pro ty, co chtějí zhubnout, i pro ty, co chtějí přibrat. Je vhodný pro úplné začátečníky, kteří se zdravým stravováním nemají vůbec žádné zkušenosti, tak i pokročilé, kteří mají mnoho informací, ale potřebují si je utřídit a mají zájem o přesný postup, jak jednotlivé informace aplikovat v praxi. A pokud nakonec zjistíte, že kurz není to, co od něj čekáte, žádný strach - nabízím čtrnáctidenní garanci vrácení peněz, takže absolutně nic neriskujete!

Pro koho kurz není vhodný?

Existuje několik důvodů, proč byste se do kurzu nejspíš hlasit neměli. Pokud jste závodník ve sportu, který vyžaduje přísný a přesný režim, kurz pro vás není vhodný. Zároveň prosím nečekejte, že výsledky získáte bez práce. Já vám dám konkrétní plán a veškerou podporu, ale samotnou práci budete muset odvést vy. Proto pokud nejste odhodlaní pracovat na sobě, rovněž pro vás kurz pravděpodobně není vhodný.

Jak to celé bude probíhat?

Den před spuštěním kurzu dostanete emailem vaše přihlašovací údaje, pomocí kterých se dostanete do členské sekce. Tam na vás na začátku každého týdne (v pondělí ráno) bude čekat přístup do nového modulu. Každé pondělí získáte přístup do nového modulu, přístupy do těch předchozích už budete mít otevřené. Rychlost, jakou budete procházet jednotlivými lekcemi je na vás, do kurzu budete mít přístup celý rok. Doporučuji ale postupovat rychlostí jeden modul za týden, abyste pracovali stejným tempem jako ostatní a mohli pak diskutovat o úkolech ve skupině. Já budu ve skupině každý týden natáčet živé video, kde budu odpovídat na všechny vaše otázky, které od vás během týdne posbírám. Pokud nebudete moci být přítomní na živém vysílání, můžete si video přehrát kdykoliv později.

Jak často pro vás budu k dispozici ve skupině?

Každý den se ve skupině ukážu na 30 minut a budu odpovídat na všechny vaše otázky. Pokud některé z nich odpovědět nestihnu, vrátím se k nim v živém videu, které pro vás v naší uzavřené skupině budu natáčet každou neděli večer. Tam pro vás budu vždy tak dlouho, jak budete potřebovat. Můžete si být jistí, že moje podpora pro vás bude maximální a nikdy vás nenechám na holičkách 🙂

Jsem vegetarián/vegan/paleo... Můžu se do kurzu přihlásit?

Rozhodně ano. Principy a metody, které v kurzu učím, jsou naprosto přenositelné a vhodné pro jakýkoliv způsob stravování, který preferujete.

Co když zjistím, že kurz není to, co jsem očekával/a?

Žádné strachy. To poslední, co bych chtěla, jsou nespokojení klienti. Pokud kdykoliv v průběhu prvních 14 dní od spuštění kurzu zjistíte, že pro vás kurz není to pravé ořechové, napište mi a já vám ihned vrátím CELOU vaši investovanou částku.

Kolik kurz stojí?

Cena je 1600,-. Získáte roční přístup do celého kurzu, přístup do uzavřené Facebookové skupiny, kde poznáte nové lidi naladěné na stejnou vlnu (možná i nové přátele?), všechny bonusy, mou podporu ve skupině po dobu 4 týdnů a po stejnou dobu i živá videa vysílaná ve skupině každou neděli večer. A především znalosti, informace, návody a principy, díky kterým se naučíte stravovat zdravě a udržitelně.

Máte jakýkoliv další dotaz? Napište mi na email katka@fit-zivot.cz nebo zavolejte na 777 655 096.

Kdo jsem

Jsem Katka a jsem váš průvodce na cestě ke zdravějšímu životnímu stylu. Už dlouhou dobu se zabývám intuitivním stravováním (stravování bez počítání a vážení jídla), změnou návyků a vším možným, co se této oblasti týká. Jsem certifikovaný kouč Precision Nutrition, prestižního amerického výživového koučinku, který učí lidi, jak být zdravější, spokojenější a šťastnější - a to bez jakýkkoliv drastických a neudržitelných diet a podobných metod.

Pojďte se mnou do toho!

Cena online kurzu je 1600,-

Získáte roční přístup do celého kurzu, moji podporu po dobu 4 týdnů a mnoho bonusů.

Přihlašování do kurzu je momentálně uzavřeno. Kurz spouštím párkrát za rok, pokud se chcete zúčastnit dalšího kola, nechte mi tu svůj email a já vám dám včas vědět 🙂