Osobní tréninky

Ať už jste začátečník, který by rád něco udělal se svou postavou (zhubnul, nabral svaly, zpevnil postavu), bojíte se jít do posilovny sami, nechcete se učit cvičit se špatnou technikou a zranit se, potřebujete pomoct se strukturou tréninkového plánu; případně pokročilý cvičenec, který bojuje se stagnací, chce se posunout dál nebo naučit něco nového, jsem pro vás ta pravá.

Jsem zastánce silového tréninku a to jak pro muže, tak i ženy. Ze zkušeností vím, že je to ten nejefektivnější způsob, jak změnit postavu, a to i v případě, že chcete zhubnout. Ukážu vám, že cvičení nemusí být nuda, hodiny nekonečného běhání na páse, stále stejných cviků a tréninkových plánů. Pokud chcete výsledky, neexistuje nice lepšího, než správně sestavený silový trénink.

Silový trojboj

Pokud milujete dřepy, benchpress a mrtvý tah tak jako já, určitě chcete být co nejsilnější. Předpokladem pro to je mít správně zvládnutou techniku a mít dobře vymyšlený tréninkový plán. S oběma těmito oblastmi vám ráda pomůžu. Ať už v rámci krátkodobé spolupráce, kdy můžeme vypilovat vaši techniku k dokonalosti nebo spolupráce dlouhodobé. Obzvlášť ráda uvítám ženy, které by rády se silovým trojbojem začaly! 

Bolesti zad

Dlouhodobě se zajímám o problematiku bolestí pohybového aparátu, absolvovala jsem mnoho seminářů a aktivně v této oblasti s klienty pracuji. Pokud spíš než přeměnu postavy aktuálně řešíte bolesti zad, které vás omezují v běžném životě, neváhejte se na mě obrátit. Nápravným tréninkům bude předcházet podrobná diagnostika a na základě ní pak cílená práce na odstranění vašich bolestí.

Všichni mí klienti teď navíc získají vstup do ONLINE fitness klubu po dobu naší spolupráce ZDARMA.

Ceny tréninků

1 trénink
750 Kč
5 tréninků
Jeden trénink za 700,-
3500 Kč
10 tréninků
Jeden trénink za 650,-
6500 Kč

Často kladené otázky

Zahrnuje cena vstup do posilovny?

Ne, vstup do posilovny se platí zvlášť. Trénuji v MTV fitness ve Vysočanech, na ceny vstupů, permanentek a členství se můžete podívat na stránkách posilovny: www.mtvfitness.cz

Mají předplacené tréninky omezenou dobu platnosti?

Ano, předplacené tréninky je nutné vychodit do 1 roku od zaplacení.

Nabízíte výhodnější ceny pro dvojice?

Ano, je možné domluvit se na výhodnější ceně. 2.osoba platí +50% z ceny. V případě dvojic je možné trénovat pouze osoby, které mají podobný cíl (tj. není možné trénovat dvojici v případě, že jeden chce například nabírat svaly a druhý hubnout.)

Jak je to s rušením hodin?

Domluvenou hodinu je možné zrušit 24 hodin předem. V případě pozdějšího zrušení toleruji 2 takové případy, ve třetím a každém dalším případě už bohužel musím trénink naúčtovat v plné výši.