Více referencí najdete na mém Facebooku

S Katkou cvičím každý týden už několik měsíců a vidím výrazné postupy. Cvičení mě pak čím dál víc baví. Své práci opravdu rozumí a je hodně nadšená a to mě baví! Navíc se stále usmívá a je milá a to člověku vždycky udělá radost!

Tereza F.

Káťu jako fitness trenérku mohu jen doporučit! Vždy usměvavá, milá, vstřícná a ochotná poradit, na hodinách s ní jsem se naučila jak správně cvičit a byla mi velkou oporou. Mimo jiné i fajn člověk :-)

Kateřina Ř.

Když jsme šly ke Katce téměř před půl rokem na naši první hodinu, měly jsem trochu obavy, jestli bude mít dostatek zkušeností a vědomostí, aby s námi cokoliv provedla. Ale hned v první chvíli našeho setkání, byly všechny moje obavy rozptýleny. Přišla milá, usměvavá slečna s přátelským přístupem! Na naší hodinu je vždy pečlivě připravená s novými a novými cviky, kdy stereotyp opravdu nehrozí. Po celou hodinu se nám plně věnuje a pečlivě dohlíží, abychom cviky prováděly správně. A je kdykoliv připravená trénink přehodnotit podle našich schopností si s cvikem poradit. Tréning je živý a energický, takže uteče jako nic. Hodinu od hodiny nám zvyšuje zátěž tak, aby to odpovídalo naší zvyšující se kondici. Postupem času se ukázalo, že Katka je pro svou práci opravdu plně kvalifikovaná. Ochotně nám poradila i s úpravou našeho jídelníčku. Jako osobní trenérku, bych ji doporučila všem, protože si můžete být jisti, že cvičení upraví vždy podle vašich potřeb a schopností a 100% času bude věnován jen vám.

Eva & Kristina

Katku jsem našla na internetu při hledání trenéra, který si nemyslí, že kardio je základ a bez půlhodinového běhu na páse a podobně se neobejdete. Dávám přednost silovému tréninku, při kterém jsem schopna hubnout a ještě budovat svaly. Byla ochotná za mnou dojet i mimo Prahu a po prvním tréninku s ní jsem věděla, že tohle je prostě ono. Není to první trenér, s kterým jsem spolupracovala, ale rozhodně první s takovým rozhledem, vzděláním, přístupem a schopností zohlednit fyzická omezení, která mám. Dokázala mne motivovat tak, že chodím cvičit pravidelně, což byl vždy můj problém. Mám pocit, že jsem během té cca hodiny cvičení ze sebe dostanu vše. Překonávám svoje hranice, což je úžasné. Kdybych byla z Prahy, tak jsem u ní ve fitku minimálně dvakrát týdně. Jako mimopražská jsem ocenila, že mi sestavila skvělý plán a i varianty pro momenty, kdy cestuji a nemohu zajít do klasického fitness centra. Takže už žádné výmluvy :-)

Martina T.

S mojí milou Káťou cvičím už asi 2 měsíce 2-3 týdně a ten rozdíl před a po rozhodně vidím a cítím. Jsem moc šťastná, že jsem při hledání osobní trenérky natrefila zrovna na ní, protože je to neuvěřitelně milý a krásný člověk, který mne vítá každý trénink s úsměvem a pečlivě popsaným seznamem cviků. Na každého má svůj systém a výběr cviků, ona přesně ví co každý potřebuje. Káťa je velká profesionálka a na 100% rozumí své práci a proto mne to s ní moc baví a ona taky ví jak na mne. Už máme i seznam mnou oblíbených a neoblíbených cviků, ale s jejím úsměvem a slovy „ještě poslední čtyři“ to vždy perfektně zvládnu. Káťa je prostě nejlepší trenérka jakou jsem si mohla přát!

Jana Š.

Nasla som si niekoho, kto ma vie kazdu hodinu prekvapit, pozitivne naladit, motivovat a dostat zo mna to najlepsie…a za to vsetko moc dakujem… :-)

Lucia D.