Pomůžu vám zvýšit sebevědomí pomocí silového tréninku a intuitivního stravování.

Ráda bych vám zde představila sebe a možnosti a způsoby, jakými můžu pomoci naplnit vaše cíle a představy o lepším zdraví, těle a výkonnosti.

Jmenuji se Kateřina Nikodýmová a jsem osobní trenérka a výživová poradkyně.

Nemůžu říct, že bych se sportem a zdravým životním stylem nadšeně zabývala odmalička, ale od doby, co jsem s tím začala, svůj vztah nemůžu nazvat jinak než vášeň.

Silový trénink a správná výživa ze mě udělaly nového člověka. Jsem teď silnější a víc sebejistá. Zlepšily se moje vztahy s rodinou a přáteli, kvalita vztahů v mém životě obecně hodně vzrostla.

Po několika letech intenzivního studia a testování všeho na sobě jsem teď připravená zlepšit život i vám. Miluji práci s lidmi, pomáhat jim dosahovat jejich cíle a cítit se lépe ve vlastním těle. Snažím se lidi povzbuzovat k tomu, aby se hýbali – nejen hodně, ale taky správně.

Ve své práci se snažím propojit své znalosti jak teoretické (z mnoha a mnoha kurzů, školení a seminářů, které nadšeně pravidelně navštěvuji), tak praktické z vlastní zkušenosti (jsem úspěšná závodnice v powerliftingu) a samozřejmě rovněž zkušenosti z trénování klientů.

Díky těmto zkušenostem a znalostem dokážu vytvořit vysoce efektivní programy pro klienty nejrůznějšího věku, pokročilosti a s různými cíly, se kterými za mnou přicházejí.

V současné době je obrovská nabídka trenérů, kteří nabízejí své služby a pro klienty může být mnohdy náročné vybrat si toho správného.

Kromě sympatií bych doporučovala přihlížet především k dosaženému vzdělání a snahám daného člověka nadále a kontinuálně se vzdělávat. Základní kurzy toho bohužel moc nenaučí, ale většina trenérů skončí u nich, což úplně nechápu.

Trenérství je činnost, která vyžaduje neustále vzdělávání se a sledování aktuálních trendů. Jde o vaše tělo – složitý systém, který je třeba dokonale pochopit, pokud s ním má člověk správně pracovat; zdraví a také čas – neztrácejte ho s někým, kdo vám nedokáže přinést očekávané výsledky.

Koukání do mobilu během toho, co cvičíte, monotónní počítání opakování bez zájmu o formu provedení cviku, znuděný výraz, neschopnost vysvětlit vám, proč cvičíme zrovna to, co cvičíme nebo jinou otázku, na kterou se zeptáte…tak to ode mě rozhodně nečekejte.

Na každý trénink jsem pečlivě připravená, celý čas věnuji svou koncentraci jen a jen vám, buď pro kontrolu správnosti provádění cviku nebo pro vaše otázky. Pokud hledáte profesionála, který své práci rozumí a chodí na tréninky vždy pozitivně naladěný, jsem tu pro vás 🙂

Máte zájem o trénink nebo výživové poradenství? Těším se, až se mi ozvete! 🙂