Pomůžu vám cítit se a vypadat lépe pomocí silového tréninku a intuitivního stravování.

Jmenuji se Kateřina Nikodýmová a jsem osobní trenérka, výživová poradkyně a zakladatelka Online fitness klubu.

Nemůžu říct, že bych se sportem a zdravým životním stylem nadšeně zabývala odmalička, ale od doby, co jsem s tím začala, svůj vztah nemůžu nazvat jinak než vášeň.

Silový trénink a správná výživa ze mě udělaly nového člověka. Jsem teď silnější, zdravější a sebejistější. Zlepšily se moje vztahy s rodinou a přáteli, kvalita vztahů v mém životě obecně hodně vzrostla. Jsem spokojenější a vyrovnanější. A chci, aby se takhle skvěle mohl cítit úplně každý.

Miluji práci s lidmi, pomáhat jim dosahovat jejich cíle a cítit se lépe ve vlastním těle. Snažím se lidi povzbuzovat k tomu, aby se hýbali – nejen hodně, ale taky správně.

Ve své práci se snažím propojit své znalosti jak teoretické (z mnoha a mnoha kurzů, školení a seminářů, které nadšeně pravidelně navštěvuji), tak praktické z vlastní zkušenosti (jsem úspěšná závodnice v powerliftingu) a samozřejmě rovněž zkušenosti z trénování klientů.

Díky těmto zkušenostem a znalostem dokážu vytvořit vysoce efektivní programy pro klienty nejrůznějšího věku, pokročilosti a s různými cíly, se kterými za mnou přicházejí.