Nejčastější PSYCHICKÉ bloky, které vám brání trvale ZHUBNOUT

„Potřebuju zhubnout a nevím, od čeho začít.“

To je pravděpodobně nejčastější věc, se kterou se na mě obrací ženy. Čekají, že jim poradím, co přesně mají jíst, kdy to mají jíst a v jakém množství. Také po mně občas chtějí přesný seznam potravin, které jíst nesmějí.

A pak tu máme ten pohyb – jak často cvičit? Co cvičit?

Když chceme zhubnout, jsou jídlo a pohyb opravdu důležité faktory, na kterých musíme zapracovat a zlepšit je, pokud chceme vidět výsledky.

Ale podle mě na tím ční ještě jedna věc – naše hlava. Limitující přesvědčení, které v ní máme a psychické bloky, které předurčují, jestli u zdravého stravování a pohybu vydržíme (možná ještě spíš jestli se do něj v první řadě pustíme).

Chcete taky zhubnout? A máte za sebou třeba už několik pokusů, které selhaly už v procesu nebo jste pak všechno přibrala zpátky? Je dost možné, že vám úspěch blokuje právě vaše hlava.

Takže v dnešním videu se podíváme na to, co s tím můžete dělat 🙂

Třeba se teď nacházíte ve stavu, kdy jste frustrovaná sama ze sebe, že vypadáte jinak, než chcete. Jste unavená, nelíbíte se sama sobě, stydíte se svlékat do plavek, ale zároveň se do ničeho nepustíte, protože máte strach, že zase zklamete sama sebe, což je samozřejmě pocit, kterému se přirozeně snažíme vyhnout.
Takže se do akce nepustíte. Nebo třeba i jo, ale jdete do toho s podvědomým pocitem, že to zase dopadně špatně. A ono to (nepřekvapivě…) špatně dopadne.
Co s tím dělat a jak se vyrovnat i s dalšími limitujícími přesvědčeními a bloky v hlavě se dozvíte ve videu.

 

Já jsem Katka.

A jsem nadšená do všeho, co se týká pohybu, výživy, osobního rozvoje a zdravého životního stylu. Své informace vždy čerpám z ověřených zdrojů, vědeckých studií a kapacit z daného oboru a mé mnohaleté praxe s různými typy klientů. Mým cílem je pomáhat lidem žít zdravější, spokojenější, šťastnější a naplněnější život. Jak můžu pomoci právě vám? Podívejte se tady.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..