VYZKOUŠEJTE ONLINE FITNESS KLUB NA 30 DNÍ JEN ZA 1 KČ!

CHCETE U ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU KONEČNĚ VYDRŽET?

Naučte se lépe stravovat, pravidelně hýbat a pracovat se svojí psychikou
a získejte tělo, po kterém toužíte, zdraví, energii, sebevědomí a fyzickou a psychickou sílu.
Trvale, postupně a rozumně.

Vítejte v ONLINE FITNESS KLUBU - "online univerzitě zdravého životního stylu", kde pod jednou střechou najdete vše, co potřebujete pro svůj zdravější život! Věnujeme se stravování, pohybu a osobnímu rozvoji.

Chcete se v těchto oblastech zlepšovat i vy? Mít neustálou osobní podporu a konečně dosáhnout svého cíle?

Možná, že:

 • nejste úplně spokojená se svojí postavou a sama se sebou?
 • máte pocit, že vás ovládá jídlo, často se přejídáte nebo máte závislost na sladkém?
 • pořád začínáte a zase přestáváte zdravě jíst/cvičit a nevíte, jak u toho konečně vydržet?
 • chcete získat motivaci k získání zdravějšího a silnějšího těla i duše?
 • zjistila jste, že diety nejsou nic pro vás a hledáte trvalé řešení?
 • nechcete se mučit hlady, trávit věčnost cvičením a věnovat zdravému životnímu stylu všechen volný čas a peníze?
 • jste zahlcená stresem?
 • ztrácíte se ve všech dostupných informací a nevíte, od čeho začít?
 • nechcete už být na všechno sama?
 • chcete získat sebevědomí?

Poznáváte se v tom? Vím, jak může být cesta za lepším tělem a zdravím, spokojenějším životem a s tím spojeným větším sebevědomím náročná. Prošla jsem si tím sama. Mám za sebou pády i úspěchy.

Dnes, když mám životní styl, který mě naplňuje, jsem spokojená se svým tělem, naučila jsem se poslouchat svoje tělo a intuitivně přistupovat ke svému stravování, pohybu i vnitřnímu duševnímu světu, vídám stejné chyby, jaké jsem kdysi dělávala já, u jiných lidí, kteří mi denně píšou: "Proč mi to nefunguje?"

Vídám opakovat se stále stejné chyby. Ale ptám se. Vážne si tím každý musí projít? Dělat stejné chyby, které už udělal někdo předtím? Jít metodou "pokus>omyl" a házet si klacky pod nohy?

Nebo existuje zkratka, jak se chybám vyhnout a dosáhnout svých cílů mnohem rychleji?

Co kdybyste získala návod, jak dělat věci jinak?

Můžete si ušetřit spoustu ztracené energie a času? Už na to nemusíte být sama!

Skutečně JE možné mít hezké tělo, mít se ráda, naučit se zdravějším návykům, mít více energie a životní spokojenosti a pohody. A NE, nemusíte se u toho mučit, týrat hlady, věnovat tomu veškerý volný čas a peníze. 

To ve skutečnosti není ani žádoucí.

Získejte prvních 30 dnů za 1 Kč, dále pak 490,- 250,- Kč/měsíc. 
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

Představuji vám online fitness klub

Tělo. Zdraví. Síla.

Ať už jste studentka nebo maminka na mateřské, žena, která tráví celý den vsedě v kanceláři nebo ostřílená sporťačka, v klubu si pro sebe něco najdete - bez ohledu na to, v jaké fázi své cesty ke zdravějšímu životnímu stylu se nacházíte. Budeme s vámi na každém kroku vaší cesty - pomáhat, radit, podporovat a motivovat. Staňte se členkou rodiny, která vás prostě nikdy nenechá ve štychu! 

Online fitness klub pomáhá ženám, jako jste vy, dosáhnout své vysněné postavy, lepšího zdraví a psychické i fyzické síly. Na rozdíl od náhodných (a pochybných) rad a informací, kterých je všude na internetu plno, je tento klub unikátní v tom, že vám poskytne přesný a praktický akční plán a řešení vašich problémů.
 
Nabízím vám návod, který vás krok po kroku dovede k cíli a nezabere vám zbytečně čas neustálým hledáním a experimentováním.
 
 
Taky jste už zkoušeli různé diety, trenéry a tréninkové plány, ale nakonec jste to vzdali, protože jste měli pocit, že to nikam nevede?
 
V tomto klubu vám poskytnu osobní podporu, kterou potřebujete k úspěšnému dosažní cíle, bez toho, aniž byste si museli platit nutriční poradce nebo trenéry, což znamená, že vašeho cíle dosáhnete mnohem pravděpodobneji (a taky levněji!).
 
Mým cílem je je vám zdravý živnotní styl, stravování a cvičení co nejvíce zjednodušit a ušetřit vám tak čas, energii i peníze.

Vstupem do klubu získáte

 • V online členské sekci v rozsáhlých kurzech na různá témata obdržíte ucelené know-how, jak si krok po kroku vylepšit svůj jídelníček, získat lepší vztah k jídlu, efektivněji cvičit a rozvíjet se po všech stránkách. Kurzy jsou rozdělené na jednotlivé lekce, kterými můžete procházet vlastním tempem a postupně měnit věci k lepšímu.
 • dozvíte se ty nejefektivnější strategie, díky kterým dosáhnete skvělých výsledků - budete lépe vypadat, lépe se cítit a žít svůj život naplno
 • získáte přístup do komunity skvělých lidí, se kterými můžete sdílet své úspěchy, dostanete od nich zpětnou vazbu i podporu, rady a dlouhodobou motivaci k pravidelným každodenním krokům vpřed
 • každý týden na vás čeká zbrusu nový obsah - kurz, trénink, živé vysílání, seminář s odborníkem, rozhovory a příklady z praxe
 • budete mít přístup k přesným tutoriálům, jak cvičit - doma i v posilovně, na hubnutí i nabírání svalů, pro začátečníky i pokročilé
 • receptář zdravých receptů, jídelníčky i nákupní seznamy, které vám maximálně usnadní práci, ušetří čas i peníze
 • každý měsíc živé vysílání, ve kterém odpovídám na vaše otázky, beru si do vysílání hosty (i členy klubu!), zvu na rozhovory experty z různých oblastí, které se týkají zdravého životního stylu
 • klub je navržen tak, že pod jednou střechou naleznete neuvěřitelně ucelenou online univerzitu pro váš dlouhodobý růst v oblasti stravování, pohybu i osobního rozvoje
 • nebudete na to sami! Kdykoliv se na něčem zaseknete, napíšete do diskuze se žádostí o podporu, nebo se kdykoliv pustíte do chatu osobně s Katkou a dalšími zkušenými experty.
 • v klubu VŽDY zodpovíme vaše otázky! Zeptejte se na cokoliv a my uděláme všechno proto, abychom posunuli vaše snažení o další krok vpřed.

Jak to v klubu vypadá?

Získejte prvních 30 dnů za 1 Kč, dále pak 490,- 250,- Kč/měsíc. 
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

Ahoj, já jsem Katka.

Nadšenec do zdravého životního stylu, cvičení, zlepšování zdraví, těla a výkonu pomocí stravy a prospěšných návyků, osobního rozvoje.

Celý můj profesní život se snažím lidem zlepšovat a usnadňovat život, dělat je spokojenější, hezčí a sebevědomější.

Kromě toho, že ráda učím ostatní, jak se lépe stravovat, hýbat a být nejlepší možnou verzí sama sebe, baví mě i propojovat lidi navzájem - tvořit komunitu podporujících se lidí sdílejících stejnou vizi a cíl.

To všechno jsem spojila v tomto klubu a věřím, že z něj budete stejně nadšení, jako jsem já 🙂

Tváře, se kterými se klubu budete setkávat

Katka
Katka
Hlavní kouč a zakladatelka klubu

Autorka kurzů, tréninků a živých vysílání. Osobní kouč, na kterého se členové mohou kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Míša
Míša
Kouč, tvář ze cvičebních videí a neúnavná podpora členů klubu

S Míšou se budete setkávat v tréninkových videích a hlavně ve fóru, kde funguje jako kouč a každodenní podpora všech našich členů.

Denisa
Denisa
Experka na zdravé stravování, autorka receptů a jídelníčků v klubu

Denisa je v klubu machr přes recepty a zdravé stravování. Každý měsíc pro vás vymýšlí nové zdravé recepty a jídelníčky. Ve fóru odpovídá členům na všechny dotazy, které ohledně receptů a stravování mají.

Přečtěte si zkušenosti členů:

Měla jsem tu čest vyzkoušet online klub jako první a byla jsem nadšená kolik funkcí a vymožeností klub má. Je to vlastně taková online posilovna s osobním trenérem a výživovým poradcem v jednom, a místo, kde se stejně jako v realné posilovně, můzete potkat se stejně naladěnými lidmi. Klub není vhodný jen pro ty, co chtěíi nabrat svaly nebo zhubnout, ale i lidi, kteri chtěji žít zdravěji a mít přehled o svém těle. Na klubu si cením toho, ze poskytuje přísun informaci na jednom místě, takže si nic nemusíte vyhledávat na tisíce jiných stránkach, a přehlednost jednotlivých částí klubu, které na sebe navazují. Extra plusem je komunita, kde si můžete vést deníčky (jídelni, cvičebni, osobní) a komunikovat o všem co vás zajimá nejenom s Katkou ale i ostaními členy.

Tereza, 27 let, Londýnúčetní

Online fitness klub je pro všechny, co mají rádi zdravý životní styl, cvičení a především sami sebe. Chtějí se zlepšovat a nechtějí na to být sami. V klubu nasbíráte plno inspirace a především je tam skvělá komunita, která vás podrží a ve všem poradí - od techniky, přes zdravé recepty až po kamarádské tlachání. Určitě stojí za vyzkoušení, za mě doporučuji.

Kristýna, 24 let, Neratoviceasistentka

Online fitness klub doporučuji všem nadšencům zdravého životního stylu. Skrývá v sobě poradnu, fitness trenéra, výživového poradce, receptář a mnoho dalšího. V neposlední řadě sdružuje podobně smýšlející lidi, kteří se navzájem podporují v jejich snaze za lepšími a kvalitnějšími zítřky.

Veronika, 28 let, České Budějoviceodborný referent Centra podpory studentů se specifickými potřebami

Na začátku jsem byla skeptická, ale hned první návštěva klubu mne vyvedla z omylu. V klubu se dozvíte nejen jak správně jíst a cvičit, ale můžete také o všem diskutovat na fóru a sbírat rady a motivaci od ostatních. Klub doporučuji jak těm, kteří bojují se svojí vahou a jsou v začarovaném kruhu různých nefungujících diet, tak těm, kterým není lhostejný jejich životní styl a hledají nějaké možnosti zlepšení, jak se cítit lépe. V klubu není žádná otázka hloupá, nemusíte se před ostatními stydět a ještě navíc můžete k sobě najít parťáka!

Ráďa, 28 let, České Budějoviceasistentka

Katčin klub je něco vyjímečného ,najdete tam spoustu užitečných věcí ,jak si sestavit jídelníček s receptami , jak si sestavit trénink , různé tipy na cviky ... Navíc je hrozně fajn,že Káťa dokáže najít parťáka, i když třeba jen na vzdálenost, tak je super mít někoho kdo by pomohl podpořit? Za mě je to velký úspěch, doporučuji všem kteří chtějí něco ve svém životě změnit, a naučit se správně jíst ,cvičit i třeba předat pár rad ostatním 🙂

Denisa, 22 let, Prahazdravotní sestra

Z klubu jsem zatim nadsena. Myslim, ze bude velmi prinosny at uz po strane informativni, tak i z hlediska vzajemneho sdileni inspirace, podpory a motivace v dane komunite. Videa jsou natocena velmi srozumitelne a prijemnym hlasem. Stranky jsou vzhledove moc pekne. Tesim se, az se to rozjede 🙂

Kačka, 27 let, Tepliceoperační technik linky 112

Získejte vstup do klubu

Získejte prvních 30 dnů za 1 Kč, dále pak 490,- 250,- Kč/měsíc. 
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

30 denní záruka vrácení peněz

Je pro mě velmi důležité, aby klub naprosto splnil (a předčil) vaše očekávání. Pokud se kdykoliv v průběhu prvních 30 ti dnů rozhodnete, že to pro vás není to pravé, ihned vám vrátím celou vaši měsíční platbu. 

Kdykoliv se také během členství rozhodnete, že už dále nechcete pokračovat, jednoduše se budete moci odhlásit tlačítkem v členské sekci.

Nic tedy neriskujete - vyzkoušejte si všechny materiály a funkce, které jste pro vás v klubu připravila, a pokud vás to nepřesvědčí, stačí mi napsat 🙂

Ještě si nejste jistí, jestli se pro vás klub vhodný?

Tento online klub NENÍ úplně pro všechny, a popravdě, ráda bych vám pomohla ujasnit si ještě před tím, než do klubu vstoupíte, jestli je to pro vás to pravé, abyste zbytečně nemarnili čas.

Pro koho JE klub vhodný

 • Pro ty, kdo si uvědomují, že kdo chce výsledky, musí nejenom o věcech přemýšlet, ale hlavně je DĚLAT
 • Pro ženy, které touží po změně a jsou ochotní pro to vyvinout aktivitu
 • Pro ty, kdo už nechtějí skákat z jednoho tréninkového plánu na druhý, z jedné diety na další, ale hledají účinný a logický akční plán, jak dosáhnout svých cílů
 • Pro ty, kdo hledají podporu zkušeného kouče a zároveň komunity stejně zapálených lidí

Pro koho klub NENÍ vhodný

 • Pro lidi, co hledají zázraky přes noc - to vám nezařídí nikdo, ani tento klub
 • Pro ty, kdo nejsou ochotní pro změnu nic udělat
 • Pro ty, kdo čekají, že za ně všechnu práci udělá někdo jiný. Já vám dám přesnou mapu, jak dojít k cíli a veškerou možnou podporu, hlavní práce bude ale na vás
 • Pro ty, kdo čekají zaručené a rychlé výsledky. To, co učím, funguje (vím to, protože už jsem pomohla mnoha klientům), ale nemůžu vám slíbit, že zhubnete nebo přiberete 10kg za měsíc.

Často kladené otázky

Máte ještě nějaké otázky? Možná najdete odpověď tady:

Internet je plný informací o cvičení a stravování zdarma. Proč bych se měl/a stát členem klubu?

Je pravda, že informací máme všichni spoustu. Proč ale všichni tedy nejsou spokojení, zdraví a nemají vysněnou postavu a výsledky? Protože nejde jen o to informace mít, ale umět je i aplikovat. V tomto klubu najdete pod jednou střechou ÚPLNĚ VŠE, co se týká zdravého životního stylu a především jasnou cestu kudy se vydat. Jednotlivé kroky, které musíte udělat a také podporu ode mě i od dalších členů na každém vašem kroku této cesty. V klubu jsou vědecky podložené informace, přesné návody, pracovní sešity a checklisty, které vás budou podněcovat k tomu, abyste vše hned vyzkoušeli. A to vše v příjemné, vřelé, přátelské a podporující atmosféře.

Je všechen materiál v klubu dostupný hned nebo se k němu dostanu postupně?

Jakmile se poprvé přihlásíte do svého členského účtu, můžete hned začít se studiem, sledováním videí a dalšího materiálu. Obsah bude navíc každý měsíc přibývat, zatímco vám zůstává přístup i ke všem dříve zveřejněným tréninkům a kurzům.

Jak přesně funguje měsíční členství?

Ke všem materiálům v klubu budete mít přístup tak dlouho, jak dlouho budete členem. Každý měsíc členství se platí dopředu platební kartou, ze které odejde platba automaticky. Vždy 7 dní před koncem zaplaceného měsíce vám pošlu email s upozorněním, že se blíží konec vašeho členství - vy buď nemusíte dělat nic a platba se vám strhne z karty (pokud budete v klubu spokojení) nebo odhlásíte svoje členství jednoduše pomocí jednoho kliku ve vaší členské sekci (pokud už členem dál být nechcete).

Co když po zaplacení zjistím, že se mi v klubu nelíbí?

Žádný problém! Jednoduše mi napíšete a já vám okamžitě vrátím celou vaší měsíční platbu. Nicméně věřím, že se vám v klubu určitě líbit bude 🙂

Jak to v klubu přesně vypadá?

Podívejte se nahoru na tuto stránku, najdete tam video, kde se spolu se mnou můžete vydat na prohlídku klubu 🙂

Je nutné, abych byl/a v klubu aktivní? Nebo si můžu jen v klidu koukat na to, co mě zajímá a tiše přihlížet?

Jakákoliv aktivita není v žádném případě vyžadovaná. Nicméně interakci se mnou i s ostatními členy vřele doporučuji! Dodá vám to pocit podpory a zodpovědnosti. Z mé zkušenosti lidé, kteří jsou v kontaktu s ostatními, ptají se na otázky a odpovídají ostatním, dosahují nejlepších výsledků.

Další otázky? Napište mi na: katka@fit-zivot.cz

Získejte prvních 30 dnů za 1 Kč, dále pak 490,- 250,- Kč/měsíc. 
Své členství můžete kdykoliv zrušit.

Kdy začnete pracovat na svém zdraví, postavě, sebevědomí a energii, když ne dnes?

Online fitness klub vás podpoří dlouhodobě na cestě za vašimi sny. Nebuďte už na to sami! V Online fitness klubu naleznete veškeré know-how, které budete na své cestě potřebovat, ale také novou "online fitness rodinu".