Online fitness klub

Budování hezčího a funkčnějšího těla, zdravých návyků, lepšího stravování a efektivnějšího cvičení nikdy nebylo jednodušší!

JSTE TU SPRÁVNĚ, POKUD

 • Nejste spokojení se svojí postavou a vaše dosavadní snaha nebyla tak úplně úspěšná
 • Chcete se neustále zlepšovat - ve cvičení, stravování i osobním rozvoji
 • Cvičíte nebo chcete začít a nemůžete si platit drahé trenéry
 • Chcete vědět, jak se správně stravovat a nepotřebovat k tomu výživové poradce
 • Ztrácíte se v obrovském množství dostupných informací, nevíte, čemu věřit a od čeho vlastně začít

Poznáváte se v tom? Vím, jak může být cesta za lepším tělem a zdravím, spokojenějším životem a s tím spojeným větším sebevědomím náročná. Už na to nemusíte být sami!

Představuji vám online fitness klub

Tělo. Zdraví. Síla.

Online fitness klub pomáhá ženám a mužům, jako jste vy, dosáhnout jejich vysněné postavy, lepšího zdraví a funkční síly. Na rozdíl od náhodných (a pochybných) rad a informací, kterých je všude na internetu plno, je tento klub unikátní v tom, že vám poskytne přesný a praktický akční plán a řešení vašich problémů.
 
Nabízím vám návod, který vás krok po kroku dovede k cíli a nezabere vám zbytečně čas neustálým hledáním a experimentováním.
 
Taky jste už zkoušeli různé diety, trenéry a tréninkové plány, ale nakonec jste to vzdali, protože jste měli pocit, že to nikam nevede?
 
V tomto klubu vám poskytnu osobní podporu, kterou potřebujete k úspěšnému dosažní cíle, bez toho, aniž byste si museli platit nutriční poradce nebo trenéry, což znamená, že vašeho cíle dosáhnete mnohem pravděpodobneji (a taky levněji!).
 
Mým cílem je je vám zdravý živnotní styl, stravování a cvičení co nejvíce zjednodušit a ušetřit vám tak čas, energii i peníze.

Online klub vám pomůže:

Ušetřit peníze

Díky klubu už nikdy nebudete potřebovat trenéry ani výživové poradce.

Vybudovat zdravé stravovací návyky

Takové, které vám vydrží už do konce života. Už nikdy žádné diety, hladovění nebo přejídání se.

Získat tělo, po kterém toužíte

Už žádné pochybné experimenty. Dám vám přesný návod, jak na to. Hezky krok po kroku.

Správně cvičit

Cvičit sám může být neúčinné, když vám nemá kdo zkontrolovat techniku. V klubu mám pro to řešení.

Vydržet u toho

Díky mojí podpoře a komunitě lidí se stejnými problémy, překážkami a cíly.

Být zdravější a spokojenější

Ve zdravém těle zdravý duch. Naučte se spolu se mnou zdravým návykům, díky kterým vám bude vaše tělo sloužit dlouho a spolehlivě.

Co vás čeká

Kurzy

Obsáhlé kurzy i mini kurzy na různá témata - stravování, cvičení, tvorba zdravých návyků...

Tréninky

Přesné tutoriály, jak cvičit - v posilovně i doma; na hubnutí, nabírání svalů i síly.

Online živé výukové tréninky

Analýza vašich zaslaných videí a jídelníčků.

Rozhovory s experty

Video rozhovory s experty na témata, která vás nejvíce zajímají

Videotéka cviků

Přesné návody, jak cvičit - už nikdy to nebudete dělat blbě!

Receptář

Zdravé recepty včetně přesného videonávodu.

Ahoj, já jsem Katka.

Nadšenec do zdravého životního stylu, cvičení, zlepšování zdraví, těla a výkonu pomocí stravy a prospěšných návyků, osobního rozvoje.

Celý můj profesní život se snažím lidem zlepšovat a usnadňovat život, dělat je spokojenější, hezčí a sebevědomější.

Kromě toho, že ráda učím ostatní, jak se lépe stravovat, hýbat a být nejlepší možnou verzí sama sebe, baví mě i propojovat lidi navzájem - tvořit komunitu podporujících se lidí sdílejících stejnou vizi a cíl.

To všechno jsem spojila v tomto klubu a věřím, že z něj budete stejně nadšení, jako jsem já 🙂

VŠICHNI ČLENOVÉ KLUBU ZÍSKAJÍ PŘISTUP K:

ARCHIVU KURZŮ NA RŮZNÁ TÉMATA

Jakmile se do klubu poprvé přihlásíte, získáte okamžitý přístup ke všem materiálům uvnitř.

Čekají na vás například podrobné kurzy, které vás krok po kroku naučí lépe se stravovat, sestavit si tréninkový plán, cvičit, orientovat se při výběru potravin, zbavit se stresu, únavy atd.

Témata se všechny točí kolem oblasti zdravého životního stylu - stravování, cvičení a osobního rozvoje. Každý kurz obsahuje jednotlivé lekce - video s prezentací, pracovní sešity, checklisty, akční plány... Žádná nudná teorie - vše jsou to praktické věci, které si budete chtít hned vyzkoušet - a tak také budete mít výsledky!

Budete mít navíc možnost určovat si, jaká témata chcete v klubu vídat častěji a které zase ne.

Nový kurz bude v klubu přidávat 2x měsíčně.

ÚŽASNÉ KOMUNITĚ LIDÍ NA STEJNÉ VLNĚ

Přímo uvnitř klubu najdete fórum, kde budete mít možnost spřátelit se se stejně smýšlejícími lidmi, diskutovat o jednotlivých kurzech a trénincích, sdílet svoje úspěchy, poradit se a pomoci si navzájem.

Ve fóru jsem každý den aktivní i já, všem členům poskytuji podporu, kterou potřebují a jsem připravená vám s čímkoliv pomoci.

Dále si můžete založit vlastní deník, kde si sami pro sebe můžete zaznamenávat svoje pokroky. Nebo se přidat k různým výzvám, které přímo v klubu budou probíhat.

2x MĚSÍČNĚ ŽIVÝ ONLINE SEMINÁŘ

Na něm budu odpovídat nejenom na veškeré vaše dotazy, které budete mít ohledně stravy, cvičení a čehokoliv dalšího z oblasti zdravého životního stylu, vaše otázky k jednotlivým kurzům a dalším materiálům v klubu, ale především budu analyzovat vámi zaslaná tréninková videa a jídelníčky (video vždy nasdílím na obrazovku, takže se budete moci učit i z příkladu ostatních lidí).

Řeknu vám, co přesně je potřeba změnit, abyste cvičili/jedli lépe. Právě to tak z tohoto klubu dělá pomocníka, díky kterému už nebudete potřebovat trenéry ani výživové poradce!

V dnešní době, kdy máme každý mobilní telefon, už není vůbec žádný problém u cvičení se natočit, video mi poslat a já vám poradím, co je potřeba zlepšit, abyste cvičili bezpečně a efektivně.

 

VIDEOTÉKA A RECEPTÁŘ

Každý měsíc budu přidávat nová tréninková videa a video recepty. Vše s přesným popisem a upozorněním na nejčastější chyby.

Do budoucna chystám i pravidelné týdenní jídelníčky, tréninkové plány, výzvy...máte se na co těšit!

TRÉNINK MĚSÍCE

Každý měsíc se můžete těšit i na celý trénink, který bude natočený, podrobně vysvětlený, upozorním vás, na co si dát pozor. Budete si také moci stáhnout praktický checklist a vzít si ho s sebou třeba do posilovny.

Budou se střídat různé typy tréninků - v posilovně, na doma, venku. Na hubnutí, na nabírání svalů, síly. S pomůckami i bez.

Rozepsány budou i přesné počty opakování a sérií. Prostě kompletní návod. Už bude stačit si ho jen zacvičit 🙂

Jako členové klubu si budete moci sami říct, o jaký typ tréninku máte největší zájem a přesně takový pro vás udělám.

DALŠÍ OBSAH

Dále v klubu chystám pravidelné rozhovory s experty z různých oblastí (fyzioterapie, osobní rozvoj, silový trénink, zdraví...). Záleží především na vašich potřebách a přáních.

2x za rok uspořádám živé setkání všech členů se skvělým programem.

Brzy začnou v klubu probíhat i různé soutěže o hodnotné ceny.

A mnoho dalšího...

Získejte vstup do klubu

Klub bude již brzy spuštěn. Už nyní si můžete zajistit, že se o tom dozvíte jako první a navíc získáte nejlepší možnou cenu.

30 denní záruka vrácení peněz

Je pro mě velmi důležité, aby klub naprosto splnil (a předčil) vaše očekávání. Pokud se kdykoliv v průběhu prvních 30 ti dnů rozhodnete, že to pro vás není to pravé, ihned vám vrátím celou vaši měsíční platbu. 

Kdykoliv se také během členství rozhodnete, že už dále nechcete pokračovat, jednoduše se budete moci odhlásit tlačítkem v členské sekci.

Nic tedy neriskujete - vyzkoušejte si všechny materiály a funkce, které jste pro vás v klubu připravila, a pokud vás to nepřesvědčí, stačí mi napsat 🙂

Ještě si nejste jistí, jestli se pro vás klub vhodný?

Tento online klub NENÍ úplně pro všechny, a popravdě, ráda bych vám pomohla ujasnit si ještě před tím, než do klubu vstoupíte, jestli je to pro vás to pravé, abyste zbytečně nemarnili čas.

Pro koho JE klub vhodný

 • Pro ty, kdo si uvědomují, že kdo chce výsledky, musí nejenom o věcech přemýšlet, ale hlavně je DĚLAT
 • Pro ŽENY a MUŽE, kteří touží po změně a jsou ochotní pro to vyvinout aktivitu
 • Pro ty, kdo už nechtějí skákat z jednoho tréninkového plánu na druhý, z jedné diety na další, ale hledají účinný a logický akční plán, jak dosáhnout svých cílů
 • Pro ty, kdo hledají podporu zkušeného kouče a zároveň komunity stejně zapálených lidí

Pro koho klub NENÍ vhodný

 • Pro lidi, co hledají zázraky přes noc - to vám nezařídí nikdo, ani tento klub
 • Pro ty, kdo nejsou ochotní pro změnu nic udělat
 • Pro ty, kdo čekají, že za ně všechnu práci udělá někdo jiný. Já vám dám přesnou mapu, jak dojít k cíli a veškerou možnou podporu, hlavní práce bude ale na vás
 • Pro ty, kdo čekají zaručené a rychlé výsledky. To, co učím, funguje (vím to, protože už jsem pomohla mnoha klientům), ale nemůžu vám slíbit, že zhubnete nebo přiberete 10kg za měsíc.

Často kladené otázky

Máte ještě nějaké otázky? Možná najdete odpověď tady:

Internet je plný informací o cvičení a stravování zdarma. Proč bych se měl/a stát členem klubu?

Je pravda, že informací máme všichni spoustu. Proč ale všichni tedy nejsou spokojení, zdraví a nemají vysněnou postavu a výsledky? Protože nejde jen o to informace mít, ale umět je i aplikovat. V tomto klubu najdete pod jednou střechou ÚPLNĚ VŠE, co se týká zdravého životního stylu a především jasnou cestu kudy se vydat. Jednotlivé kroky, které musíte udělat a také podporu ode mě i od dalších členů na každém vašem kroku této cesty. V klubu jsou vědecky podložené informace, přesné návody, pracovní sešity a checklisty, které vás budou podněcovat k tomu, abyste vše hned vyzkoušeli. A to vše v příjemné, vřelé, přátelské a podporující atmosféře.

Je všechen materiál v klubu dostupný hned nebo se k němu dostanu postupně?

Jakmile se poprvé přihlásíte do svého členského účtu, můžete hned začít se studiem, sledováním videí a dalšího materiálu. Obsah bude navíc každý měsíc přibývat, zatímco vám zůstává přístup i ke všem dříve zveřejněným tréninkům a kurzům.

Jak přesně funguje měsíční členství?

Ke všem materiálům v klubu budete mít přístup tak dlouho, jak dlouho budete členem. Každý měsíc členství se platí dopředu platební kartou, ze které odejde platba automaticky. Vždy před koncem zaplaceného měsíce vám pošlu dva emaily s upozorněním, že se blíží konec vašeho členství - vy buď nemusíte dělat nic a platba se vám strhne z karty (pokud budete v klubu spokojení) nebo odhlásíte svoje členství jednoduše pomocí jednoho kliku ve vaší členské sekci (pokud už členem dál být nechcete).

Co když po zaplacení zjistím, že se mi v klubu nelíbí?

Žádný problém! Jednoduše mi napíšete a já vám okamžitě vrátím celou vaší měsíční platbu. Nicméně věřím, že se vám v klubu určitě líbit bude 🙂

Jaký obsah je přesně v tuto chvíli v klubu dostupný?

Na kompletním seznamu pracuji a brzy ho zde zveřejním.

Jak to v klubu přesně vypadá?

Pracuji na videu, ve kterém vás po celé členské sekci provedu a vysvětlím jednotlivé funkce, už brzy ho zde zveřejním.

Je nutné, abych byl/a v klubu aktivní? Nebo si můžu jen v klidu koukat na to, co mě zajímá a tiše přihlížet?

Jakákoliv aktivita není v žádném případě vyžadovaná. Nicméně interakci se mnou i s ostatními členy vřele doporučuji! Dodá vám to pocit podpory a zodpovědnosti. Z mé zkušenosti lidé, kteří jsou v kontaktu s ostatními, ptají se na otázky a odpovídají ostatním, dosahují nejlepších výsledků.

Další otázky? Napište mi na: katka@fit-zivot.cz