ONLINE KLUB zdravého životního stylu

KLUB ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU PRO ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ MÍT ZDRAVÝ VZTAH K JÍDLU, POHYBU I SAMA K SOBĚ.

Pomůžu vám být spokojená sama se sebou, získat sebevědomí, energii, zdraví a tělo, po kterém toužíte. Budete silnější fyzicky i psychicky. Postupně, rozumně a trvale. Vstupte do naší online rodiny!

Připravila jsem pro vás jasnou cestu a konkrétní kroky.

Ke každému kroku najdete v klubu mnoho materiálů - kurzů, seminářů, pdf... Postupujte krok po kroku k úspěchu!

CHCETE SE STÁT NEJLEPŠÍ VERZÍ SAMA SEBE?

Vítejte v ONLINE KLUBU - "online univerzitě zdravého životního stylu", kde pod jednou střechou najdete vše, co potřebujete pro svůj zdravější život! Věnujeme se stravování, pohybu a osobnímu rozvoji.

Chcete se v těchto oblastech zlepšovat i vy? Mít neustálou osobní podporu a konečně dosáhnout svého cíle?

JSTE TU SPRÁVNĚ, POKUD:

 • nechcete držet žádné diety, počítat si kalorie ani vážit jídlo
 • chcete se naučit stravovat zdravě, vyváženě a vybudovat si návyky, které vám vydrží celý život
 • chcete mít zdravější vztah k jídlu - nenechat se jím ovládat, v jednom kuse na něj nemyslet, zbavit se emočního přejídání
 • zajímá vás cvičení v posilovně, protože víte (nebo aspoň tušíte), že je to ten nejefektivnější způsob, jak mít lepší postavu, zdraví a sebevědomí
 • chcete přestat začínat stále od začátku, ale konečně u svého zdravého životního stylu vydržet
 • uvědomujete si, že pro trvalé zdraví a životní pohodu je potřeba pracovat i na dalších věcech - zvládání stresu, vztahu k sobě samé, efektivním nakládání s časem a dalších oblastech osobního rozvoje
 • je vám jasné, že to není o nějaké jednorázové akci, ale o soustavné práci na sobě sama
 • chcete získat sebevědomí, cítit se vyrovnaně a žít v rovnováze, nemáte zájem o žádné extrémní přístupy
 • nechcete se už ztrácet ve všech dostupných a protichůdných informacích, ale chcete jeden zdroj vědecky ověřených informací od koučky, která se zdravým životním stylem zabývá celý svůj profesní život, má dlouholetou praxi a jejím cílem je váš úspěch!

JSTE TU SPRÁVNĚ, POKUD:

Většina lidí , že by se měli pravidelněji hýbat, zdravěji jíst, lépe spát a efektivněji bojovat se stresem, když se chtějí cítit a vypadat skvěle.

Potřebují ale pomoci s tím, jak všechny informace do jejich uspěchaného a často stresujícího života začlenit a skutečně podle nich ŽÍT.

Proto je tady tento klub, který vám krok po kroku pomůže zbavit se nadbytečného tuku, být silnější a zlepšit vaše zdraví ve všech ohledech.

Získate zde podporu, motivaci a inspiraci + ověřený způsob - systém, jak zlepšit svoje stravování, pohyb a další oblasti zdravého životního stylu. Postupně a tak, abyste si nové návyky udržela už NAVŽDY - s tím i získané výsledky!

NEMUSÍTE UŽ PLÝTVAT SVÝM ČASEM A DĚLAT CHYBY.

Využijte toho, že mám osvědčený systém, který vás krok po kroku k vašemu vysněnému JÁ dovede.

Nemusíte ztrácet čas a vyhledávat další a další informace. Všechno co potřebujete - a to, co je skutečně důležité, najdete v tomto klubu.

VSTUP DO KLUBU NENÍ V TUTO CHVÍLI MOŽNÝ

Přihlášky spouštíme jen několikrát za rok, 1-2x věřejně + několikrát neveřejně pouze pro ty, kdo jsou na čekací listině.

Pokud se chcete o dalším spuštění přihlášek dozvědět hned a jako první, přidejte se na čekací listinu po kliknutí na tlačítko.

Dostanete ode mě navíc dárek :-)

V klubu vás naučím všechno, co pro svůj zdravější životní styl potřebujete. Zdaleka se nevěnujeme pouze stravování, lepšímu vztahu k jídlu a cvičení, ale všemu, co se zdravým životním stylem souvisí - jak mít lepší vztah sama k sobě, jak účinně bojovat se stresem, jak lépe využívat svůj omezený čas, jak se naučit budovat zdravé návyky a zbavovat se těch nezdravých...

Online fitness klub pomáhá ženám, jako jste vy, dosáhnout své vysněné postavy, lepšího zdraví a psychické i fyzické síly. Klub je unikátní v tom, že vám poskytne přesný a praktický akční plán a řešení vašich problémů.
Nabízím vám návod, který vás krok po kroku dovede k cíli a nezabere vám zbytečně čas neustálým hledáním a experimentováním.
Abyste ale měli výsledky, bude potřeba věnovat tomu svůj čas, studovat materiály v klubu a pak rady z nich taky UVÁDĚT DO PRAXE. Pokud to uděláte, můžete se stát nejlepší verzí sama sebe :-)
Taky jste už zkoušeli různé diety, trenéry a tréninkové plány, ale nakonec jste to vzdali, protože jste měli pocit, že to nikam nevede?
V tomto klubu vám poskytnu osobní podporu, kterou potřebujete k úspěšnému dosažní cíle, bez toho, aniž byste si museli platit nutriční poradce nebo trenéry, což znamená, že vašeho cíle dosáhnete mnohem pravděpodobneji (a taky levněji!).
Mým cílem je je vám zdravý živnotní styl, stravování a cvičení co nejvíce zjednodušit a ušetřit vám tak čas, energii i peníze.

Vstupem do klubu získáte

 • V online členské sekci v rozsáhlých kurzech na různá témata obdržíte ucelené know-how, jak si krok po kroku vylepšit svůj jídelníček, získat lepší vztah k jídlu, efektivněji cvičit a rozvíjet se po všech stránkách. Kurzy jsou rozdělené na jednotlivé lekce, kterými můžete procházet vlastním tempem a postupně měnit věci k lepšímu.
 • dozvíte se ty nejefektivnější strategie, díky kterým dosáhnete skvělých výsledků - budete lépe vypadat, lépe se cítit a žít svůj život naplno
 • získáte přístup do komunity skvělých lidí, se kterými můžete sdílet své úspěchy, dostanete od nich zpětnou vazbu i podporu, rady a dlouhodobou motivaci k pravidelným každodenním krokům vpřed
 • každý týden na vás čeká zbrusu nový obsah - kurz, trénink, živé vysílání, seminář s odborníkem, rozhovory a příklady z praxe
 • budete mít přístup k přesným tutoriálům, jak cvičit
 • receptář zdravých receptů, které vám maximálně usnadní práci, ušetří čas i peníze
 • každý měsíc živé vysílání, ve kterém odpovídám na vaše otázky, beru si do vysílání hosty (i členy klubu!), zvu na rozhovory experty z různých oblastí, které se týkají zdravého životního stylu
 • klub je navržen tak, že pod jednou střechou naleznete neuvěřitelně ucelenou online univerzitu pro váš dlouhodobý růst v oblasti stravování, pohybu i osobního rozvoje
 • nebudete na to sami! Kdykoliv se na něčem zaseknete, napíšete do diskuze se žádostí o podporu, nebo se kdykoliv pustíte do chatu osobně s Katkou a dalšími zkušenými experty.
 • v klubu VŽDY zodpovíme vaše otázky! Zeptejte se na cokoliv a my uděláme všechno proto, abychom posunuli vaše snažení o další krok vpřed.

Všechny tyto kurzy v klubu najdete a pravidelně přibývají další!

VSTUP DO KLUBU NENÍ V TUTO CHVÍLI MOŽNÝ

Přihlášky spouštíme jen několikrát za rok, 1-2x věřejně + několikrát neveřejně pouze pro ty, kdo jsou na čekací listině.

Pokud se chcete o dalším spuštění přihlášek dozvědět hned a jako první, přidejte se na čekací listinu po kliknutí na tlačítko.

Dostanete ode mě navíc dárek :-)

Přečtěte si zkušenosti členů:

Měla jsem tu čest vyzkoušet online klub jako první a byla jsem nadšená kolik funkcí a vymožeností klub má. Je to vlastně taková online posilovna s osobním trenérem a výživovým poradcem v jednom, a místo, kde se stejně jako v realné posilovně, můzete potkat se stejně naladěnými lidmi. Klub není vhodný jen pro ty, co chtěíi nabrat svaly nebo zhubnout, ale i lidi, kteri chtěji žít zdravěji a mít přehled o svém těle. Na klubu si cením toho, ze poskytuje přísun informaci na jednom místě, takže si nic nemusíte vyhledávat na tisíce jiných stránkach, a přehlednost jednotlivých částí klubu, které na sebe navazují. Extra plusem je komunita, kde si můžete vést deníčky (jídelni, cvičebni, osobní) a komunikovat o všem co vás zajimá nejenom s Katkou ale i ostaními členy.

Tereza, 27 let, Londýnúčetní

Online fitness klub je pro všechny, co mají rádi zdravý životní styl, cvičení a především sami sebe. Chtějí se zlepšovat a nechtějí na to být sami. V klubu nasbíráte plno inspirace a především je tam skvělá komunita, která vás podrží a ve všem poradí - od techniky, přes zdravé recepty až po kamarádské tlachání. Určitě stojí za vyzkoušení, za mě doporučuji.

Kristýna, 24 let, Neratoviceasistentka

Online fitness klub doporučuji všem nadšencům zdravého životního stylu. Skrývá v sobě poradnu, fitness trenéra, výživového poradce, receptář a mnoho dalšího. V neposlední řadě sdružuje podobně smýšlející lidi, kteří se navzájem podporují v jejich snaze za lepšími a kvalitnějšími zítřky.

Veronika, 28 let, České Budějoviceodborný referent Centra podpory studentů se specifickými potřebami

Na začátku jsem byla skeptická, ale hned první návštěva klubu mne vyvedla z omylu. V klubu se dozvíte nejen jak správně jíst a cvičit, ale můžete také o všem diskutovat na fóru a sbírat rady a motivaci od ostatních. Klub doporučuji jak těm, kteří bojují se svojí vahou a jsou v začarovaném kruhu různých nefungujících diet, tak těm, kterým není lhostejný jejich životní styl a hledají nějaké možnosti zlepšení, jak se cítit lépe. V klubu není žádná otázka hloupá, nemusíte se před ostatními stydět a ještě navíc můžete k sobě najít parťáka!

Ráďa, 28 let, České Budějoviceasistentka

Katčin klub je něco vyjímečného ,najdete tam spoustu užitečných věcí ,jak si sestavit jídelníček s receptami , jak si sestavit trénink , různé tipy na cviky ... Navíc je hrozně fajn,že Káťa dokáže najít parťáka, i když třeba jen na vzdálenost, tak je super mít někoho kdo by pomohl podpořit? Za mě je to velký úspěch, doporučuji všem kteří chtějí něco ve svém životě změnit, a naučit se správně jíst ,cvičit i třeba předat pár rad ostatním :)

Denisa, 22 let, Prahazdravotní sestra

Z klubu jsem zatim nadsena. Myslim, ze bude velmi prinosny at uz po strane informativni, tak i z hlediska vzajemneho sdileni inspirace, podpory a motivace v dane komunite. Videa jsou natocena velmi srozumitelne a prijemnym hlasem. Stranky jsou vzhledove moc pekne. Tesim se, az se to rozjede :)

Kačka, 27 let, Tepliceoperační technik linky 112

Chcete si být jistí, že je pro vás klub vhodný?

Tento online klub NENÍ úplně pro všechny, a popravdě, ráda bych vám pomohla ujasnit si ještě před tím, než do klubu vstoupíte, jestli je to pro vás to pravé, abyste zbytečně nemarnili čas.

Pro koho JE klub vhodný

 • Pro ty, kdo si uvědomují, že kdo chce výsledky, musí nejenom o věcech přemýšlet, ale hlavně je DĚLAT
 • Pro ženy, které touží po změně a jsou ochotní pro to vyvinout aktivitu. V tomto klubu nedostanete všechno na stříbrném podnose. Budete muset studovat a učit se, protože je důležité, abyste chápali, PROČ věci dělat a jen se slepě neřídili jídelníčky a plány, které vám někdo udělá za vás. Pro dlouhodobý úspěch je potřeba vědět PROČ to děláte a JAK to dělat.
 • Pro ty, kdo už nechtějí skákat z jednoho tréninkového plánu na druhý, z jedné diety na další, ale hledají účinný a logický akční plán, jak dosáhnout svých cílů
 • Pro ty, kdo hledají podporu zkušeného kouče a zároveň komunity stejně zapálených lidí

Pro koho klub NENÍ vhodný

 • Pro ty, co se neradi vzdělávají a nejsou ochotní věnovat tomu svůj čas. V tomto klubu si budete muset hodně věcí udělat sami. Já vám dám přesnou mapu, jak dojít k cíli a veškerou možnou podporu, hlavní práce ale bude na vás. Pokud si říkáte, že nemáte čas, je jen otázka, kde ho najít. S tím vám v klubu ráda pomůžu a naučím vás to, ale první krok je vůbec to CHTÍT.
 • Pro lidi, co hledají zázraky přes noc - to vám nezařídí nikdo, ani tento klub
 • Pro ty, kdo nejsou ochotní pro změnu nic udělat
 • Pro ty, kdo čekají zaručené a rychlé výsledky. To, co učím, funguje (vím to, protože už jsem pomohla mnoha klientům), ale nemůžu vám slíbit, že zhubnete nebo přiberete 10kg za měsíc.

V čem se klub liší od jiných stránek, aplikací a kurzů?

 • nedostanete od nás jídelníček "na míru". Věřím totiž, že pro dlouhodobý úspěch je potřeba pochopit základní principy, vědět co a proč to dělat. Dostanete od nás ale přesný návod, jak si krok po kroku svůj jídelníček vylepšit a už nikdy víc nepotřebovat výživové poradce, protože vy sama jste svým nejlepším poradcem a uděláte si ten naprosto nejlepší jídelníček na míru sama pro sebe!
 • nebudu po vás chtít, abyste si počítala kalorie a makrožiny. Je to podle mě trvale neudržitelné a nepodporuje to zdravý vztah k jídlu a k vnímání přirozených signálů vašeho těla. Mojí filozofií je naučit se být ve svém stravování přirozenější a (znovu) se naučit vnímat své vlastní tělo.
 • nejsme stránka zaměřená na cvičební videa tak, jak je znáte. Pokud čekáte, že u nás najdete klasická cvičební videa, která jsou třeba na Youtube, budete zklamaná. V klubu se cvičení a pohybu obecně velmi věnujeme. Dávám ale přednost kvalitě nad kvantitou. Nelíbí se mi, jakým způsobem jsou obvykle videa natáčená - správná technika tam není správně vysvětlená a často ani ukázaná. Lidem pak místo toho, aby jim cvičení pomáhalo, naopak zdravotně ničí. V tomto klubu dbám především na správnou techniku, najdete v něm spoustu videotutoriálů s přesným popisem, upozornění, které cviky pro vás konkrétně jsou a nejsou vhodné. Najdete tam také přesné návody, jak si svůj trénink sestavit. Budete tomu ale věnovat trochu svého času a přemýšlení. Jen tak dokážu zabezpečit, že pro vás bude trénink efektivní, zdravý, bezpečný a upravený přesně vám na míru.
 • nevěnujeme se výhradně jen stravování a cvičení. Pro trvalou životní spokojenost je potřeba pracovat i na své psychice, na což často lidé zapomínají. V klubu tak osobnímu rozvoji věnujeme hodně času.

Jak to v klubu vypadá?

VSTUP DO KLUBU NENÍ V TUTO CHVÍLI MOŽNÝ

Přihlášky spouštíme jen několikrát za rok, 1-2x věřejně + několikrát neveřejně pouze pro ty, kdo jsou na čekací listině.

Pokud se chcete o dalším spuštění přihlášek dozvědět hned a jako první, přidejte se na čekací listinu po kliknutí na tlačítko.

Dostanete ode mě navíc dárek :-)

Ahoj, já jsem Katka.

Baví mě vést lidi ke zdravějšímu životnímu stylu nenásilnou a jednoduchou cestou.

Jsem zastánkyně maximální jednoduchosti, rovnováhy a neextrémního přístupu ke všem oblastem života.

Celý můj profesní život se snažím lidem zlepšovat a usnadňovat život, dělat je spokojenější, hezčí a sebevědomější.

Kromě toho, že ráda učím ostatní, jak se lépe stravovat, hýbat a být nejlepší možnou verzí sama sebe, baví mě i propojovat lidi navzájem - tvořit komunitu podporujících se lidí sdílejících stejnou vizi a cíl.

To všechno jsem spojila v tomto klubu a věřím, že z něj budete nadšení :-)

Tváře, se kterými se klubu budete setkávat

Katka

Hlavní kouč a zakladatelka klubu
Autorka kurzů, tréninků a živých vysílání. Osobní kouč, na kterého se členové mohou kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Míša

Kouč, tvář ze cvičebních videí a neúnavná podpora členů klubu
S Míšou se budete setkávat v tréninkových videích a hlavně ve fóru, kde funguje jako kouč a každodenní podpora všech našich členů.

Denisa

Experka na zdravé stravování, autorka receptů a jídelníčků v klubu
Denisa je v klubu machr přes zdravé recepty. Každý měsíc pro vás vymýšlí nové recepty. Ve fóru odpovídá členům na všechny dotazy, které ohledně receptů a stravování mají.

30 denní záruka vrácení peněz

Je pro mě velmi důležité, aby klub naprosto splnil (a předčil) vaše očekávání. Pokud se kdykoliv v průběhu prvních 30 ti dnů rozhodnete, že to pro vás není to pravé, ihned vám vrátím celou vaši měsíční platbu.

Nic tedy neriskujete - vyzkoušejte si všechny materiály a funkce, které jste pro vás v klubu připravila, a pokud vás to nepřesvědčí, stačí mi napsat :-)

V případě, že budete chtít uplatit garanci vrácení peněz, napište mi na email katka@fit-zivot.cz se zprávou, že žádáte o vrácení peněz.

Často kladené otázky

Máte ještě nějaké otázky? Možná najdete odpověď tady:

Internet je plný informací o cvičení a stravování zdarma. Proč bych se měl/a stát členem klubu?

Je pravda, že informací máme všichni spoustu. Proč ale všichni tedy nejsou spokojení, zdraví a nemají vysněnou postavu a výsledky? Protože nejde jen o to informace mít, ale umět je i aplikovat. V tomto klubu najdete pod jednou střechou ÚPLNĚ VŠE, co se týká zdravého životního stylu a především jasnou cestu kudy se vydat. Jednotlivé kroky, které musíte udělat a také podporu ode mě i od dalších členů na každém vašem kroku této cesty. V klubu jsou vědecky podložené informace, přesné návody, pracovní sešity a checklisty, které vás budou podněcovat k tomu, abyste vše hned vyzkoušeli. A to vše v příjemné, vřelé, přátelské a podporující atmosféře.

Jak často je zveřejňování nový obsah?

Nový obsah zveřejňuji každý týden, a to po celou dobu vašeho členství v klubu. Můžete se spolehnout, že obsah, který každý týden dostanete, bude zcela aktuální a dřív jste ho nikdy neviděli. Pravidelně na vás budou čekat nové video-lekce na klíčová témata zdravého životního stylu, rozhovory a kurzy od expertů z různých oblastí, tréninky, živá vysílání a další. Recepty a videa do videotéky přidáváme průběžně během celého měsíce.

Co když mám málo času věnovat se klubu?

Všemu, co v klubu je, se můžete věnovat svým vlastním tempem. Vyhraďte si na klub třeba jen 10 minut denně, dělejte jednoduché úkoly, ke kterým vás povedu - a slibuji, že i tak brzy uvidíte výsledky! Ke všem lekcím se můžete libovolně vracet. Nečekejte na chvíli, až budete mít pocit, že máte času dost- taková chvíle nikdy nepřijde a tím ztrácíte spoustu času, který můžete věnovat vám a vašemu vysněnému cíli!

Je všechen materiál v klubu dostupný hned nebo se k němu dostanu postupně?

Jakmile se poprvé přihlásíte do svého členského účtu, můžete hned začít se studiem, sledováním videí a dalšího materiálu. Obsah bude navíc každý měsíc přibývat, zatímco vám zůstává přístup i ke všem dříve zveřejněným tréninkům a kurzům.

Jak přesně funguje měsíční členství?

Ke všem materiálům v klubu budete mít přístup tak dlouho, jak dlouho budete členem. Každý měsíc členství se platí dopředu platební kartou, ze které odejde platba automaticky. Vždy 7 dní před koncem zaplaceného měsíce vám pošlu email s upozorněním, že se blíží konec vašeho členství - vy buď nemusíte dělat nic a platba se vám strhne z karty (pokud budete v klubu spokojení) nebo odhlásíte svoje členství jednoduše pomocí jednoho kliku ve vaší členské sekci (pokud už členem dál být nechcete).

Co když po zaplacení zjistím, že se mi v klubu nelíbí?

Žádný problém! Jednoduše mi napíšete a já vám okamžitě vrátím celou vaší měsíční platbu. Nicméně věřím, že se vám v klubu určitě líbit bude :-)

Jak to v klubu přesně vypadá?

Podívejte se nahoru na tuto stránku, najdete tam video, kde se spolu se mnou můžete vydat na prohlídku klubu :-)

Je nutné, abych byl/a v klubu aktivní? Nebo si můžu jen v klidu koukat na to, co mě zajímá a tiše přihlížet?

Jakákoliv aktivita není v žádném případě vyžadovaná. Nicméně interakci se mnou i s ostatními členy vřele doporučuji! Dodá vám to pocit podpory a zodpovědnosti. Z mé zkušenosti lidé, kteří jsou v kontaktu s ostatními, ptají se na otázky a odpovídají ostatním, dosahují nejlepších výsledků.

Můžu téma nového obsahu nějak ovlivnit?

Rozhodně ano! Členská sekce klubu obsahuje formulář, ve kterém můžete navrhnout témata budoucích kurzů a tréninků.

Další otázky? Napište mi na: katka@fit-zivot.cz

VSTUP DO KLUBU NENÍ V TUTO CHVÍLI MOŽNÝ

Přihlášky spouštíme jen několikrát za rok, 1-2x věřejně + několikrát neveřejně pouze pro ty, kdo jsou na čekací listině.

Pokud se chcete o dalším spuštění přihlášek dozvědět hned a jako první, přidejte se na čekací listinu po kliknutí na tlačítko.

Dostanete ode mě navíc dárek :-)