Staň se ženou, kterou chceš být

Buď sebejistá v jídle i životě.

Jaká je podle tebe žena, která je sebejistá v jídle i životě?

🍓 Já si jí představuji jako ženu šťavnatou, spokojenou, zdravou a vědomou.

Ženu, která přesně ví, co chce a která cítí hlubokou vnitřní důvěru v sebe a svá rozhodnutí.

Která myslí, cítí a chová se přesně tak, jak chce. A to včetně toho, jak se chová v jídle.

Žije v těle, ve kterém je jí skvěle. Nezajídá své emoce, nepřejídá se (když nechce), cítí, že je to ona, kdo rozhoduje o tom, co a kdy bude jíst a pozná, co je pro ní správné.

V jídle ani v ničem jiném nejedná reaktivně. Ví, že si zaslouží to nejlepší a jen to nejlepší je pro ni dobré.

♥️ Je sama sobě nejlepší kamarádkou, je si vědomá toho, že čím spokojenější a šťastnější bude ona, tím víc radosti může šířit i kolem sebe a tím víc ze sebe ostatním může dávat.

Jaký vztah máš k sobě, jídlu a svému tělu ty?

❌ Možná se ve svém těle vůbec necítíš dobře.

❌ Možná jsou ti pocity sebejistoty a důvěry v sebe vzdálené.

❌ Cítíš často negativní emoce a utíkáš před nimi jídlem (nebo alkoholem, prací, nakupováním...)

❌ Míváš dojem, že jsi na jídle závislá a ovládá tě.

❌ Mohla bys dělat státnice z toho, jak jíst "správně", ale u ničeho se ti nedaří vydržet.

❌ Hubneš a přibíráš a nedaří se ti najít stabilní váhu.

❌ Nevěříš svému tělu, nevěříš sama sobě.

❌ Máš o sobě, svém těle a svých schopnostech negativní myšlenky.

Znám tě, milá ženo. Jsi tu správně.

Mívala jsem to přesně jako ty.

Chci pro tebe svobodu v jídle a životě, kterou teď zažívám já.

Ale nebylo to tak vždycky.

Bojovala jsem s jídlem od svých 14 let, kdy jsem poprvé začala nesnášet svoje tělo a držet diety. Tím začal nekonečný cyklus šílenství kolem jídla, počítání kalorií, zakazování si sacharidů, detoxů...a mohla bych pokračovat ještě hodně dlouho. Všechy tyhle restriktivní způsoby stravování způsobovaly to, že jsem se uvnitř sebe cítila stále hůř a hůř a bez kontroly, když kolem mě bylo jídlo.

Víc než cokoliv na světě jsem si přála jedno: nebýt ve válce s jídlem a svým tělem. Chtěla jsem jíst normálně, mít z jídla potěšení, nemyslet na něj pořád - a zároveň jsem chtěla být zdravá.

To se mi povedlo až ve chvíli, kdy jsem řekla NE stravovavím pravidlům a vrátila se dovnitř svého těla. K moudrosti, která tam celou dobu byla, ale já ji neslyšela, protože jsem jí utlumila tím, že jsem poslouchala všechny okolo, kdo mi říkali, jak mám jíst.

Stravování ale není kvantová fyzika a nepotřebujeme na něj návod (aka jídelníček, dietu, "zdravý" způsob stravování). Nejlepším expertem na svoje tělo jsme my sami. Jen se ho musíme naučit poslouchat.

Jakmile to budeme umět, získáme v jídle svobodu, jistotu, důvěru ve své tělo a udržitelný způsob, jak jíst, žít a být zdraví.

Už se nestresuji kaloriemi a necítím vinu z toho, jak jím. Užívám si VŠECHNA jídla. Vyživuju svoje tělo láskyplně, protože ho mám ráda a chci pro něj to nejlepší - ne proto, že ho nesnáším a potřebuju ho změnit, jak to bylo dřív (a to byl jeden z důvodů, proč jsem pořád "selhávala").

Pokud tě láká život, ve kterém máš hlubokou důvěru v sebe a svá rozhodnutí, zvu tě na společnou cestu, na které ti pomůžu objevit v sobě tu největší odbornici na to, jak jíst a žít.

INDIVIDUÁLNÍ KOUČINK - INTENZIVNÍ PŮLROČNÍ SPOLUPRÁCE

Je určená pro ženy, které pro sebe chtějí to nejlepší a ví, že si to zaslouží. Cílem je tvá hluboká vnitřní tranformace.

Tohle jsou kroky, které postupně během spolupráce projdeme. U něčeho se zdržíme déle, u něčeho méně, podle toho, jak to budeš potřebovat.

Jako první si vytvoříš svou vizi Budoucí Já.

Co tvoje Budoucí Já má, jak se cítí ve svém těle, co každý den dělá, jak mluví, co nosí, jaké emoce cítí, jak myslí?

Všechno tohle a ještě mnohem víc je potřeba na začátku vědět, abys ses na svou Budoucí Já mohla začít ladit, chovat se jako ona a mít výsledky, které chceš mít.

Pozor, tvá Budoucí Já není nějaká nová žena. Jsi to pořád ty, jen s charakteristikami, které jsi v sobě zatím neotevřela nebo neobjevila.

Dál se zaměříme na návyky

Návyky jsou stavebním kamenem všeho, co v životě chceš.

Aristoteles řekl: "Jsme tím, co opakovaně děláme. Dokonalost není čin, ale zvyk". Z prvního kroku vyplynou určitě návyky, které budeš chtít začlenit do svého života nebo naopak je z něj odstranit.

Po malých krůčních přesně to uděláme. Během naší spolupráce si osvojíš nebo se zbavíš kolem 15 návyků. Věcí, které když budeš opakovaně dělat, budou mít na tvůj život ohromný vliv.

Naslouchání svému tělu

je extrémně důležitá dovednost, kterou jsme kdysi všichni uměli, ale z různých důvodů ji během života více či méně zapomněli.

Naučíš se vnímat své tělo a poznat nejen kdy má (opravdový) hlad a kdy s jídlem přestat, když už hlad nemáš.

Také zjistíš, jaké potraviny ti dělají dobře a jaké ne.

Ve zkratce - naučíš se jak jíst, kdy jíst a co jíst. Neexistuje jeden dokonalý způsob pro všechny, proto je velmi důležité, abys věděla, co je to správné právě pro tebe.

Dál se podíváme na pohyb.

Zjistíš, jaký pohyb ti dělá dobře, jak často se hýbat, jak zařadit pohyb do života nenásilně, aby to pro tebe nebylo utrpení, ale naopak radostná součást života.

Můžeš mi věřit, že i ty si pohyb můžeš zamilovat.

Naše těla byla stvořena k pohybu a když se zbavíš mentality, kterou nám tlačí současná kultura - že pohyb je jen cvičení, které slouží k pálení kalorií - přijdeš i o odpor, který k pohybu cítíš.

Sebekoučink - naučíš se velmi jednoduchou metodu, jak vědomě řídit své myšlenky, emoce a jednání.

Neexistuje emoce, kterou bys cítit musela a můžeš si místo ní kdykoliv vybrat emoci jinou.

Stejně tak myšlenky a přesvědčení, které tě táhnou ke dnu a vláčíš je s sebou celý život jako balvan můžeš rozpustit a nahradit jinými.

Ukážu ti jak a budeme to spolu nacvičovat, dokud metodu nebudeš sebejistě používat.

Plánování - skvělá pomůcka, díky které budeš cítit, že svůj život držíš v rukou.

Ráda si představuju, že mám každý den k dispozici 1440 korun, které můžu použít na cokoliv, ale když je nevyužiju nebo je utratím za blbosti, propadnou mi a už mi je nikdo nevrátí.

Stejně tak je to s časem. Každý den máš k dispozici 1440 minut a je na tobě, jak dobře je investuješ. Naučím tě plánovat svůj čas způsobem, který není svazující, ale naopak osvobozující.

Aby plánování nebylo pánem, ale sluhou.

Pak se podíváme na emoční jedení

a další utíkání emocím (televizí, sociálními médii, nakupováním…), které tak rádi děláme.

Klíčem je naučit se své emoce CÍTIT a zpracovávat, místo utíkání a bojování s nimi.

Je to velmi vnitřně posilující věc a zjistíš, že neexistuje emoce, které by ses musela bát nebo se schovávat.

Jsi silnější, než si myslíš ✊

Dál nás čeká vztah k tělu.

Tomu jedinému, úžasnému tělu, které jsi dostala.

Tvoje tělo je dar. Jak dobře se o něj staráš? Jak o něm mluvíš? Jak ho oblékáš? Co kdybys ho začala respektovat a nakonec i milovat?

Blížíme se do finále - naučíš se, jak být sama sobě nejlepší kamarádkou.

Nejdřív se podíváme na 3 zlozvyky, které je dobré odstranit - zavděčování se, perfekcionismus a hledání externí validace.

A pak si 3 skvělé návyky osvojíš - začneš obdivovat ženu, kterou opravdu jsi (bez přetvářky), respekt a důvěru v sebe a vědomé rozhodování se a život.

Zakončíme to prací na neprůstřelné sebejistotě

- té vnitřní i jak vystupuješ navenek.

Na konci naší spolupráce budeš jako vyměněná.

Ne, nebudeš jiný člověk. Budeš to pořád ty, jen posunutá o pořádný kus blíž ke svému potenciálu a na nejlepší cestě k tomu, aby ses k němu přibližovala do konce života (věřím totiž, že to není finální destinace, náš potenciál je nekonečný).

Prakticky to bude vypadat tak, že se sejdeme na 20 individuálních konzultacích, každá bude trvat hodinu. Můžeš si je rozprostřít jakkoliv v průběhu půl roku (ideální frekvence setkávání je 1x týdně a je tam rezerva pro nemoci, dovolené atd.).

Mezi konzultacemi také budeš dostávat "domácí úkoly" - věci, na které se ten týden budeš soustředit, na které budeš myslet a přemýšlet o nich.

Chceš se ujistit, že bude pro tebe půlroční koučink to pravé?

Můžeme se na půl hodiny nezávazně spojit a probrat tvou situaci a kam se chceš dostat (napiš mi na katka@fit-zivot.cz a domluvíme se).

Napiš mi také v případě, pokud máš jakékoliv otázky.

Pokud tě to silně volá a víš, že jedno místo musí být tvoje...

... můžeš si koučink rovnou objednat. Spolupráce stojí 20 000,-. Budou to nejlépe investované peníze do sebe ♥️

Zaplatit můžeš najednou nebo na 3 splátky (po sobě jdoucí měsíce).