Individuální koučink

Stresuje tě jídlo? Nemáš ráda svoje tělo a máš pocit, že ho musíš nějak měnit? Kontrolovat se, zakazovat si?

Je dost velká šance, že jsi v začarovaném kole diet/restrikcí/režimů a "selhávání", po kterých cítíš vinu a frustraci (a sama sobě čím dál tím míň věříš...)

"Spolupráce s Katkou mi změnila život. Pomalu ti pomůže odhalit a překonat hluboce zakořeněná dietní přesvědčení, která si možná vůbec neuvědomuješ, že máš. Přiměla mě přemýšlet o výživě z perspektivy skutečných faktů a ne z perspektivy "štíhlost je nejlepší za každou cenu", což je pohled, který nám vnucuje dietní kultura. To, co mě naučila, je naprosto logické a dává mi konečně smysl. Ušetřila mi tisíce korun za další diety, u kterých bych stejně nevydržela a pomohla mi získat mentální prostor, který je k nezaplacení a který konečně neokupují jen myšlenky na jídlo."

- Klára

Představ si život, ve kterém...

 • si spontánně půjdeš dát zmrzlinu, aniž by ses stresovala kaloriemi a tím, jestli si jí "můžeš dovolit"
 • se ráno probudíš a oblékneš se s radostí, bez toho, abys hodinu kritizovala svoje tělo
 • půjdeš na večeři s rodinou a víš, že si můžeš objednat cokoliv, na co budeš mít chuť - bez strachu, že nad sebou ztratíš kontrolu
 • důvěřuješ sama sobě v tom, že poznáš, co tvé tělo potřebuje a po čem se bude cítit skvěle
 • přestaneš dovolovat, aby tvoje váha určovala tvou hodnotu
 • se budeš cítit klidně a sebejistě, když jde o jídlo, tvou postavu a TEBE

Mám pro tebe dobrou zprávu - tohle může být realita!

Bojovala jsem s jídlem od svých 14 let, kdy jsem poprvé začala nesnášet svoje tělo a držet diety. Tím začal nekonečný cyklus šílenství kolem jídla, počítání kalorií, zakazování si sacharidů, detoxů...a mohla bych pokračovat ještě hodně dlouho. Všechy tyhle restriktivní způsoby stravování způsobovaly to, že jsem se uvnitř sebe cítila stále hůř a hůř a bez kontroly, když kolem mě bylo jídlo.

Víc než cokoliv na světě jsem si přála jedno: nebýt ve válce s jídlem a svým tělem. Chtěla jsem jíst normálně, mít z jídla potěšení, nemyslet na něj pořád - a zároveň jsem chtěla být zdravá.

To se mi povedlo až ve chvíli, kdy jsem řekla NE stravovavím pravidlům a vrátila se dovnitř svého těla. K moudrosti, která tam celou dobu byla, ale já ji neslyšela, protože jsem jí utlumila tím, že jsem poslouchala všechny okolo, kdo mi říkali, jak mám jíst.

Stravování ale není kvantová fyzika a nepotřebujeme na něj návod (aka jídelníček, dietu, "zdravý" způsob stravování). Nejlepším expertem na svoje tělo jsme my sami. Jen se ho musíme naučit poslouchat.

Jakmile to budeme umět, získáme v jídle svobodu, jistotu, důvěru ve své tělo a udržitelný způsob, jak jíst, žít a být zdraví.

Už se nestresuji kaloriemi a necítím vinu z toho, jak jím. Užívám si VŠECHNA jídla. Vyživuju svoje tělo láskyplně, protože ho mám ráda a chci pro něj to nejlepší - ne proto, že ho nesnáším a potřebuju ho změnit, jak to bylo dřív (a to byl jeden z důvodů, proč jsem pořád "selhávala").

A teď chci, abys tuhle svobodu zažila taky.

Pomáhám ženám zbavit se toxických stravovacích pravidel, které nejenže nepomáhají ke zdraví, ale způsobují nezdravý vztah k jídlu. Pomáhám jim získat zpátky mentální prostor, který doteď vyplňovaly hlavně myšlenky na jídlo a tělo. A napojit se zpátky na svoje tělo a jeho jedinečnou moudrost.

Můj přístup vychází z intuitivního stravování (což je nedietní, normální, přirozený způsob stravování), spolu s prvky kognitivně - behaviorální psychoterapie.

Vytvořila jsem funkční systém, ve kterém krok po kroku odhalíme a odstraníme všechna limitující přesvědčení, dietní pravidla, negativní vztah k tělu a naučíš se skutečně poslouchat svoje tělo a respektovat o co tě žádá.

Individuální koučink je určený pro ženy, které:

 • se chtějí přestat přejídat (typicky potravinami, které pokládají za nezdravé)
 • chtějí získat jistotu v jídle
 • se nechtějí jídla bát, nevěřit si v něm
 • si chtějí užívat jídlo a už nikdy z něj nemít pocity viny
 • se chtějí cítit sebejistě ve svém těle a už nikdy nezažít jo-jo efekt
 • chtějí dosáhnout udržitelného zdraví a naučit se jíst tak, aby vyživovaly svoje tělo z pozice sebelásky, ne nenávisti k sobě
 • chtějí cítit klid, harmonii a rovnováhu v jídle
 • chtějí žít NAPLNO - zdravě, šťastně a spokojeně - bez strachu a úzkostí z jídla

Koučink není vhodný pro ženy, které:

 • mají aktivní formu poruchy příjmu potravy
 • hledají rychlé řešení svého problému nebo způsob, jak co nejrychleji zhubnout
 • nechtějí věnovat čas tomu, aby přemýšlely. Tahle práce vyžaduje ponořit se hluboko do sebe a do minulosti (často až do dětství, kde naše problémy s jídlem často začínají) a uvažovat o svých návycích a tom, co a proč jíme

"Katka je na tuhle oblast opravdu odborník a její znalosti o tom, jak jídlo ovlivňuje naše tělo, mi moc pomohly. Už jsem o intuitivním stravování něco věděla předtím, než jsem jí oslovila, ale stále jsem měla k jídlu dost nezdravý vztah. Nemohla jsem přijít na to, proč mi to nejde. Katka mi konečně pomohla pochopit, jak mám principy intuitivního stravování aplikovat ve svém životě. Teď mám pocit, že je můj vztah k jídlu opravdu normální a zdravý."

- Martina

"Diety jsem držela celý svůj život a vždycky následoval jo-jo efekt. Pokaždé to mělo stejný průběh - zhubla jsem, ale po čase jsem všechno zase nabrala a s tím i nějaká kila navíc. Katka mi pomohla udělat v mém životě pozitivní změny, díky kterým se cítím a JSEM zdravější. Spím lépe, jsem méně vystresovaná a už o půlnoci nechodím vyjídat ledničku. Katka mi dala účinné techniky, jak bojovat se stresem a změnit způsob, jakým přemýšlím. Jakmile jsem to zlepšila, bylo mnohem snadnější začít se soustředit a poslouchat moje signály hladu a nasycení. Dala mi taky praktické tipy na svačiny, večeře atd. Moje oblíbená část tohoto intuitivního přístupu k jídlu je to, že jídlo nemá být stres. Nakonec chci říct, že se cítím mnohem zdravěji a to fyzicky i emocionálně."

- Diana

JAK TO FUNGUJE?

Individuální koučink je intenzivní program, během kterého tě čeká celkem 16 online setkání (každý týden jedno).

ÚVODNÍ SETKÁNÍ (75 minut)

Chci tě poznat. Tvou stravovací historii, tvoje současné výzvy ve stravování, co máš a nemáš ráda, tvůj životní styl, zdravotní historii, tvou osobnost. Během našeho prvního setkání se seznámíme a zhodnotíme tvoje současné nastavení mysli, které kolem jídla a svého těla máš. Během úvodního setkání nastavíme základy naší společné práce a podíváme se pořádně na to, s čím máš problém a odkud tento problém pramení. Pak můžeme začít pracovat na odstranění všech bloků, přesvědčení a začít tě posunovat blíž ke zdravému vztahu k jídlu a tvému tělu.

NÁSLEDUJÍCÍ SETKÁNÍ (35 minut)

Pobavíme se o cílech z předchozího týdne a o tom, co ses naučila, co ses o sobě dozvěděla nového nebo na jaké překážky jsi narazila. Každá klientka je unikátní, takže i tato následující setkání jsou přizpůsobená přesně tvým potřebám a výzvám. Cílem těchto následujících setkání je stále tě posouvat dopředu blíž ke zdravému vztahu k jídlu a tvému tělu. To znamená, že si vždy určíme konkrétní problém a probereme ho během online setkání. Budeš dostávat i "domácí úkoly" k vypracování do příště - většinou jsou to otázky, které budeš mít za úkol zpracovat v deníku, protože je to právě sebereflexe, která nás nejvíc učí o nás samých.

PODPORA NAVÍC

Chci, aby ses cítila podpořená nejvíc, jak je to je možné. Proto tento program obsahuje:

 • týdenní nastavování cílů: pomůže ti to určit si záměr, na kterém chceš pracovat
 • emailová podpora: kdykoliv během naší spolupráce, která bude trvat 16 týdnů, mi můžeš napsat email s doplňujícím otázkami. Na emaily odpovídám do 24h v pracovní dny.

CENA 16týdenní spolupráce je 12 000,-

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak dlouho koučink trvá?

Tento program vyžaduje, aby ses k němu zavázala na 16 týdnů. Mám osvědčený způsob, kterým krok po kroku tvůj vztah k jídlu a tělu vylepšíme, ale funguje pouze tehdy, když žádný z kroků nevynecháme. Chci, abys zažila skutečné a trvalé změny ve stravovacích návycích, zdraví a pohledu, který máš sama na sebe. Velké změny se neodehrávají přes noc. Proto je důležité, abys mně a sobě věnovala celých 16 týdnů, během kterých spolu můžeme udělat opravdu magické změny 🙂

V čem je intuitivní stravování zdravé?

Už existuje více než 100 studií, které dokazují, že intuitivní jedlíci mají lepší hladinu triglyceridů a cholesterolu, nižší krevní tlak, lepší psychické zdraví, sebejistotu a pozitivní body image a nižší BMI než ti, kdo drží jednu dietu za druhou a prochází fázemi s jo-jo efektem.

Kolik koučink stojí a můžu platit na splátky?

Naše společná cesta za tvým zdravým vztahem k jídlu a tělu, který bude trvat 16 týdnů, tě vyjde na 12.000,- . Můžeš zaplatit i na 3 splátky (3 po sobě jdoucí měsíce).

Zhubnu?

Intuitivní stravování je nedietní a váhově neutrální přístup ke stravování. Právě diety (tedy jakýkoliv způsob, jakým se snažíš zhubnout) jsou ten největší důvod, proč máš tak komplikovaný vztah k jídlu. Proto je důležité, abys alespoň na čas odložila svůj cíl zhubnout na vedlejší kolej. Během naší spolupráce se naučíš zdravým návykům, zamiluješ si jídlo a pohyb a budeš dělat i další kroky ke zdraví, ale nebude to proto, abys díky tomu hubla. Naučíš se věřit svému tělu v tom, že se samo, bez tvého úsilí, dostane na zdravou a optimální váhu, na které bude nejšťastnější. A s tím ti pomůžu.

MÁŠ JEŠTĚ NĚJAKÉ OTÁZKY?

Nebo si chceš zarezervovat 30m hovor se mnou ZDARMA, abys zjistila, jestli je pro tebe program vhodný a budeme si sedět?

Použij k tomu tento formulář!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů