Emoční posilovna

Staň se vědomou tvůrkyní toho, jak myslíš & jak se cítíš
a přestaň se nechat ovládat negativními emocemi -
v jídle i životě.

DOKONČI SVOU OBJEDNÁVKU ZDE:

  • ANO, souhlasím, že získám přístup k 21denní výzvě, která mě provede unikátní metodou, díky které se naučím měnit to, jak myslím a cítím - a díky tomu i to, jak se chovám
  • ANO, souhlasím, že zároveň získám 3 skvělé bonusy, které urychlí mou cestu. 1. PDF 365 otázek pro můj osobní rozvoj 2. Krásný pracovní sešit, který doplní jednotlivé kroky výzvy, 3. Minikurz Jak být sama sebou a užívat si to, 4. Záznam koučovacího setkání
  • ANO, souhlasím, že mi zůstane přístup k materiálům výzvy navždy a můžu se k nim kdykoliv vracet
  • ANO, souhlasím, že se do výzvy naplno pustím, pochopím, proč se emočně přejídám a mám potřebu řešit své nepříjemné emoce jídlem a naučím se způsob, jak své emoce zpracovávat efektivním způsobem.
  • ANO, souhlasím, že na celou výzvu mám 100% GARANCI vrácení peněz. A pokud udělám všechna cvičení a vyplním pracovní sešit a přesto na konci nebudu přesvědčená, že se cítím lépe, dostanu všechny peníze zpět.
  • ANO, jdu do toho, Katko! Chci se konečně přestat emočně přejídat a vědět, že mám svoje myšlenky a emoce pod kontrolou a můžu si je kdykoliv vybrat.

Vyplň svou přihlášku:

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Máš 28 dní ověřit si techniky z výzvy v praxi. Pokud se do 7 dnů po skončení výzvy rozhodneš, že se necítíš lépe, vrátím ti všechny peníze. Podmínkou je, abys mi poslala vyplněný pracovní sešit (ofocené konkrétní strany, které ti řeknu), abych viděla, že jsi to alespoň vyzkoušela. Ve zkratce - tvoje investice se ti buď vrátí (budeš jinak myslet, lépe se cítit a uvidíš zlepšení v tvém emočním jedení) a nebo dostaneš své peníze zpátky. Nic neriskuješ, můžeš jen získat.

TVOJE ÚDAJE JSOU V BEZPEČÍ

Nikdy nepředám ani neprodám tvoje osobní údaje a kontaktní informace třetí straně.

ZAPEZPEČENÁ PLATBA

Tvoje platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.

MÁŠ OTÁZKY?

Pokud ti něco není jasné, kdykoliv mě kontaktuj na 
katka@fit-zivot.cz