Služby

Pomůžu vám vypadat, cítit se a žít lépe

Nerada bych se zde dlouze rozepisovala o mně, protože to, co je podle mě důležitější je otázka, s čím a jak konkrétně můžu pomoci právě vám.

A tak tedy jen v krátkosti. 

Uvědomuji si, jak je trenérství komplexní záležitost, a proto se po celou svou několikaletou praxi snažím kontinuálně vzdělávat. A to nejen po stránce praktické, ale i té teoretické - anatomie, fyziologie, biomechanika, fyzioterapie, psychologie. Znalosti těchto všech i dalších oborů jsou podle mého názoru pro trenéra nesmírně důležité a nelze je za jeden život zcela obsáhnout, proto je nutné učit se stále.

Já osobně čerpám informace především od zahraničních kapacit z oblasti tréninku, výživy a fyzioterapie a to formou seminářů, kurzů , knih a článků. V oblasti tréninku a nápravného cvičení jsou to například Tony Gentilcore, Dean Somerset, Mark Rippetoe, Stuart McGill, Vladimir Zatsiorski, Martin Snášel, Dan John, Dave Tate, Pavel Kolář, Gray Cook, Eric Cressey, Mike Robertson, Mike Reynold, Bret Contreas, Mike Boyle a další.

V oblasti výživy čerpám především od Precision Nutrition a Alana Aragona.

Pokud vás zajímá seznam absolvovaných kurzů a seminářů, klikněte ZDE

Osobní tréninky

Ať už jste začátečník, který by rád něco udělal se svou postavou (zhubnul, nabral svaly, zpevnil postavu), bojíte se jít do posilovny sami, nechcete se učit cvičit se špatnou technikou a zranit se, potřebujete pomoct se strukturou tréninkového plánu; případně pokročilý cvičenec, který bojuje se stagnací, chce se posunout dál nebo naučit něco nového, jsem pro vás ta pravá.

Jsem zastánce silového tréninku a to jak pro muže, tak i ženy. Ze zkušeností vím, že je to ten nejefektivnější způsob, jak změnit postavu, a to i v případě, že chcete zhubnout. Ukážu vám, že cvičení nemusí být nuda, hodiny nekonečného běhání na páse, stále stejných cviků a tréninkových plánů. Pokud chcete výsledky, neexistuje nice lepšího, než správně sestavený silový trénink.

Silový trojboj

Pokud milujete dřepy, benchpress a mrtvý tah tak jako já, určitě chcete být co nejsilnější. Předpokladem pro to je mít správně zvládnutou techniku a mít dobře vymyšlený tréninkový plán. S oběma těmito oblastmi vám ráda pomůžu. Ať už v rámci krátkodobé spolupráce, kdy můžeme vypilovat vaši techniku k dokonalosti nebo spolupráce dlouhodobé. Obzvlášť ráda uvítám ženy, které by rády se silovým trojbojem začaly! 

Bolesti zad

Dlouhodobě se zajímám o problematiku bolestí pohybového aparátu, absolvovala jsem mnoho seminářů a aktivně v této oblasti s klienty pracuji. Pokud spíš než přeměnu postavy aktuálně řešíte bolesti zad, které vás omezují v běžném životě, neváhejte se na mě obrátit. Nápravným tréninkům bude předcházet podrobná diagnostika a na základě ní pak cílená práce na odstranění vašich bolestí.

Výživové poradenství

Jistě si uvědomujete, že k dosažení nejlepších výsledků je kromě pravidelného cvičení nutné také dobře jíst. Pokud máte v této oblasti nějaké nejasnosti, jste zahlcení přemírou informací a nevíte, čemu z toho věřit, případně tápete, jak všechny informace, co máte, uvést do praxe, ráda vám pomůžu udělat si v tom jasno. Možné jsou jednorázové konzultace, případně nabízím dlouhodobý výživový koučink.